Adam Małysz dom
Apartament u Małyszów
Autor Piotr Bernaciak - 24 Kwietnia 2020

Możesz zamieszkać w domu Adama Małysza. Mistrz otworzył biznes, który przyciąga coraz więcej fanów

Adam Małysz kilka lat temu otworzył biznes, który do dziś przynosi mu niemałe zyski. Wszystko przez świetną ofertę, która działa na wyobraźnie tysięcy fanów. Mistrz oferuje zamieszkanie w jego domu.

Adam Małysz zakończył karierę sportową, jednak doskonale odnalazł się w swoim życiu poza skokami. Oczywiście całkowicie nie pożegnał się on z Pucharem Świata, bowiem obecnie pełni funkcję dyrektora sportowego naszej kadry i odpowiada za wiele rzeczy, które są konieczne, by nasi skoczkowie mogli brać udział w kolejnych konkursach. Nie jest to jednak jego jedyne źródło utrzymania.

Nasz legendarny skoczek postanowił uruchomić własny biznes, który pozwoli mu na duży zarobek po zakończeniu kariery. Choć wpływy z nagród za zwycięstwa w Pucharze Świata przestały napływać, to były sportowiec doskonale odnalazł się w świecie biznesu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Poznaliśmy przyszłość Jerzego Brzęczka. Sekretarz PZPN się wygadał, wszystko jest już jasnePoznaliśmy przyszłość Jerzego Brzęczka. Sekretarz PZPN się wygadał, wszystko jest już jasneCzytaj dalej

Adam Małysz otworzył własny biznes

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców postanowił kilka lat temu uruchomić biznes, który pozwoli mu na zarobek w okresie wakacji. W związku z przeprowadzką jeden z jego luksusowych domów pozostawał niezamieszkany. Adam Małysz wraz z żoną zdecydowali się wynajmować go po uprzednim remoncie, reklamując go jako dom, w którym kiedyś mieszkał legendarny skoczek.

Koszt wynajęcia nie jest niski i wynosi kilkaset złotych za dobę, dlatego trzeba przygotować się na niemały wydatek, ale trzeba przyznać, że wynajmujący na pewno nie będą rozczarowani. Wszystko przez luksusowe wykończenie, które częściowo było przez lata wykorzystywane przez samego skoczka.

Patogwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie tylko dla dorosłych. Jeden szczegół rozbudził wyobraźnię fanów (FOTO)Patogwiazda Fame MMA wstawiła zdjęcie tylko dla dorosłych. Jeden szczegół rozbudził wyobraźnię fanów (FOTO)Czytaj dalej

Adam Małysz ma wiele pomysłów na biznes

Trzeba przyznać, że Adam Małysz doskonale skorzystał ze swojej popularności i nie tylko znalazł zatrudnienie w Polskim Związku Narciarskim, ale również odnalazł się w świecie biznesu, dzięki czemu dziś nie może narzekać. Małysz jest przykładem sportowca, który nie zmarnował swojej kariery.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News