Adam Małysz
youtube.com/skijumping.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 24 Maja 2020

Adam Małysz przerwał milczenie. Przed tysiącami widzów skrytykował jednego z polskich skoczków. "Był bardzo trudny"

Adam Małysz to bez wątpienia jedna z największych legend polskich skoków. Mimo że sportowiec jest osobą raczej skrytą i nie szukającą sensacji, to zdecydował się przerwać milczenie w sprawie jednego z polskich skoczków, który nie tak dawno zakończył swoją karierę. Ku zdziwieniu wszystkich, z ust Małysza padła lawina krytyki pod kątem reprezentanta Polski.

Adam Małysz był w ostatnim czasie gościem programu "Hejt Park" prowadzonym przez Tomasza Smokowskiego. Małysz, który do tej pory był postacią bardzo skrytą zdecydował się rozwinąć skrzydła w trakcie emisji programu i odpowiadał na trudne pytania widzów audycji. W pewnym momencie wszyscy zamarli, kiedy skoczek postanowił odnieść się do sprawy byłego reprezentanta Polski w skokach narciarskich, który niedawno skończył karierę. Jego słowa odbiły się szerokim echem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datę
  2. Groźny wypadek samochodowy piłkarza reprezentacji Polski. Rozbił luksusowe Lamborghini
Jeszcze niedawno czarował swoją grą, dziś popełnił samobójstwo. Piłkarz osierocił synaJeszcze niedawno czarował swoją grą, dziś popełnił samobójstwo. Piłkarz osierocił synaCzytaj dalej

Adam Małysz skrytykował polskiego skoczka. Wszystko przed tysiącami widzów

Małysz, który został przez jednego z widzów zapytany o Jana Ziobrę, który zapowiadał się na jedną z czołowych postaci polskiej reprezentacji zdradził telewidzom, co doprowadziło do szybszego zakończenia kariery przez sportowca. Okazuje się, że względy sportowe były na drugim miejscu. Głównym motywem rozstania skoczka z kadrą był jego bardzo ciężki charakter.

- Jan Ziobro był talentem, ale jednocześnie był bardzo trudnym zawodnikiem. W jego przypadku zawsze rodziły się jakieś problemy. Wychodził z założenia, że pewne rzeczy mu się należą i dążył do tego. Trenerzy nie mogli na to pozwolić, mając na uwadze całą grupę. Tu narodził się konflikt, którego na dłuższą metę nie dało się rozwiązać. Tydzień czy dwa było dobrze, po czym wszystko się sypało. My, jako Polski Związek Narciarski, nie byliśmy w stanie powstrzymać jego końca kariery - mówi Małysz.

Bokser dotkliwie pobił bezbronnego staruszka. Skandaliczne nagranie obiegło internet (WIDEO)Bokser dotkliwie pobił bezbronnego staruszka. Skandaliczne nagranie obiegło internet (WIDEO)Czytaj dalej

Małysz żałuje smutnego końca polskich talentów

Innym przykładem straconego przez reprezentację Polski talentu jest Dominik Kastelik. Małysz uważa, że skoczek cierpiał dokładnie na te same, destrukcyjne czynniki, na które cierpiał Jan Ziobro. Jak sam przyznał, niektóre z decyzji i zachowań Kastelika były szkodliwe nie tylko dla jego samego, ale także dla całej kadry narodowej.

- Dominik Kastelik również był bardzo dużym talentem, ale to wszystko go przerosło. Pewne rzeczy, które robił, były bardzo szkodliwe. Dla niego i grupy, co uświadomił sobie na pewnym etapie. Po wyciągnięciu w jego kierunku pomocnej dłoni, szybko wracało zakorzenione w nim zło. Nie był w stanie się od tego uwolnić, nie dało się z nim dogadać. Po odsunięciu od kadry poddał się. - mówi Małysz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zniosą znienawidzony zakaz, jest potwierdzenie. Padła dokładna, możliwa data
  2. Koronawirus w przedszkolu pod Warszawą. Trzy osoby zakażone. Placówka zamknięta do odwołania
  3. Z ostatniej chwili. Legendarny gracz zakażony koronawirusem. Przebywa w szpitalu
  4. Erling Haaland już niebawem opuści Bundesligę? Real Madryt coraz odważniej pyta o norweskiego gwiazdora
  5. Prezes Legii potwierdza. Michał Karbownik odejdzie. Będzie nowym rekordzistą Ekstraklasy
  6. Zmiany w świadczeniu cię ucieszą. Waloryzacja podniesie twoją emeryturę o niemal 10%, jest już termin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News