Adam Małysz
Instagram Adam Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Września 2020

Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)

Adam Małysz korzysta z czasu wolnego, nim zacznie ponownie okrążać świat z reprezentacją Polski skoczków w roli dyrektora. Legendarny sportowiec opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na którym pozuje wraz z żoną Izabelą. Fani są pod ogromnym wrażeniem fotografii, a w szczególności wyglądu małżonki “Orła z Wisły”. Kibice dostrzegli, jak bardzo zmieniła się ukochana ich idola na przestrzeni lat.

Adam Małysz w ostatnim czasie słynie z aktywności w mediach społecznościowych. Być może największy sportowiec w historii Polski zaprezentował swoim fanom fotografię, na której widzimy go razem z małżonką Izabelą. Fani dostrzegli, jak bardzo zmieniła się ukochana legendarnego skoczka.

Nowe obostrzenia wpłyną na życie kibiców piłkarskich. Nie będą mogli oglądać meczów do końcaNowe obostrzenia wpłyną na życie kibiców piłkarskich. Nie będą mogli oglądać meczów do końcaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Żółte strefy zagłuszyły, niewielu zwróciło uwagę. Premier powiedział o lockdownie, nie pozostawił wątpliwości
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"


Adam Małysz pokazał zdjęcie z żoną. Fani zachwyceni

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Adama Małysza. Legenda polskiego sportu musiała na jakiś czas zrezygnować z pełnienia obowiązków dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej. “Orzeł z Wisły” zaraził się koronawirusem i poddał się kwarantannie. Na szczęście szybko wrócił do zdrowia i apelował do Polaków o przestrzeganie zasad dystansu społecznego i higieny.

Niektórym nie spodobały się jednak apele Małysza i w internecie pojawiły się ataki na wybitnego sportowca. Na szczęście takich głosów było znacznie mniej, a przeważały słowa wsparcia i otuchy. Adam Małysz ma już trudny okres za sobą i może znów cieszyć się życiem. Najpierw zabrał swoją małżonkę Izabelę na bajeczne wakacje w Chorwacji, a teraz pokazał w mediach społecznościowych zdjęcia z rodzinnej uroczystości.

Ile zarabia Arkadiusz Milik? Kwota zwala z nóg, otrzymuje gigantyczne pieniądzeIle zarabia Arkadiusz Milik? Kwota zwala z nóg, otrzymuje gigantyczne pieniądzeCzytaj dalej


Kibice komentują wygląd ukochanej Adama Małysza

- Wczoraj, wraz z małżonką, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości Chrztu Świętego Antosia - syna mojej chrześniaczki. Spędziliśmy bardzo przyjemnie czas, w gronie rodzinnym - napisał Małysz pod zdjęciem, na którym widzimy go w objęciach małżonki. To właśnie ukochana legendarnego skoczka zrobiła na fanach największe wrażenie.

“Pani Iza wygląda jak milion dolarów”, “Żona im starsza tym ładniejsza bez kitu”, “ Pani Iza pięknie wygląda, nie bez powodu mówi się, że kobiety są jak wino…”. To tylko niektóre z komentarzy zachwyconych fanów, którzy dostrzegli dostojną zmianę w wyglądzie Izabeli Małysz na przestrzeni lat.

Adam Małysz

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Szczeniak, którego możesz nosić w kieszeni. Adopcja psa w wyjątkowy sposób, wielu może być zaskoczonych
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Sieć podbija przekomiczne nagranie. Kot pokazał, kto rządzi w domu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News