Adam Małysz
Facebook Adam Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Października 2020

Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, "kolejny sukces"

Adam Małysz ma za sobą wielką karierę sportową. “Orzeł z Wisły” do dzisiaj jest uważany za najlepszego polskiego skoczka narciarskiego w historii. Mimo że legendarny sportowiec zakończył karierę już kilka lat temu, nadal odnosi wielkie sukcesy. Tym razem dowiedzieliśmy się, że dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego spełnił swoje marzenie poza skocznią.

Adam Małysz kolejny raz zaskoczył kibiców w Polsce radosną nowiną. Legendarny skoczek ma wielkie powody do zadowolenia, gdyż właśnie odniósł kolejny sukces. O wielkich planach ikony polskiego sportu nie wiedział praktycznie nikt. Teraz fani mogą świętować razem ze swoim idolem.

Niespodzianka w Lidze Mistrzów. 19-letni Polak zadebiutował w legendarnym klubie, kibice nie mogli wyjść z zachwytuNiespodzianka w Lidze Mistrzów. 19-letni Polak zadebiutował w legendarnym klubie, kibice nie mogli wyjść z zachwytuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  2. Nagle zamaskowani mężczyźni rzucili się na kobiety, zaczęli bić. Porażające, co wtedy robiła policja
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko


Adam Małysz odniósł wielki sukces, nikt się nie spodziewał

“Orzeł z Wisły” mimo upływu lat, cieszy się wielką sympatią kibiców i ich zainteresowaniem. Sukcesy na skoczniach całego świata pamiętają fani skoków narciarskich, ale też ci, którzy nie interesują się na co dzień sportem. Adam Małysz zdecydowanie zyskał miano ikony polskiego sportu.

Choć skoczek zakończył karierę już kilka lat temu, to jego popularność nie słabnie. Czy podczas startów w rajdach samochodowych, czy teraz na stanowisku dyrektorskim w Polskim Związku Narciarskim, Małyszowi towarzyszy ciągłe zainteresowanie ze strony kibiców i mediów.

Tym trudniej jest uwierzyć, że przez długi czas udało mu się zachować w tajemnicy swój wielki projekt, którego efekty poznaliśmy w ostatnich godzinach. Adam Małysz jak się okazało, nie skupia się jedynie na pracy z polskimi skoczkami i kombinatorami norweskimi. Legendarny skoczek zajął się także nauką.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Adam Małysz jest pilnym studentem. Już w 2018 roku obronił swoją pracę licencjacką na kierunku Turystyka i Rekreacja na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Teraz przyszedł czas na kolejny krok i ulubieniec fanów zyskał zaszczytny tytuł magistra.

Anna Lewandowska przerwała milczenie. Szczere słowa o Strajku Kobiet, nie spodobają się wielu osobomAnna Lewandowska przerwała milczenie. Szczere słowa o Strajku Kobiet, nie spodobają się wielu osobomCzytaj dalej


Dyrektor naszej kadry został magistrem

- Kolejny sukces! Adam Małysz, jeszcze niedawno nasz Student na kierunku zarządzanie a dzisiaj już Absolwent. Życzymy Panu powodzenia - przekazano na facebookowym profilu Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej w środowy wieczór.

Oznacza to, że dyrektor PZN pomyślnie obronił się podczas egzaminu dyplomowego. Niestety na razie nie wiemy, jaki był temat pracy Adama Małysza. Być może sam zainteresowany wkrótce podzieli się z kibicami tą informacją

Gdy okazało się, że Adam Małysz studiuje na Politechnice Częstochowskiej, dla wszystkich było to wielkie zaskoczenie. Legendarny sportowiec specjalnie jednak unikał rozgłosu, by w spokoju móc skoncentrować się na nauce. Już wtedy wspominał, że chciałby uzyskać tytuł magistra.

Najbliższe tygodnie będą bardzo intensywne dla Adama Małysza. Już za niewiele ponad 20 dni rusza kolejny sezon zimowy Pucharu Świata. Inauguracyjne zawody odbędą się w Wiśle na skoczni imienia… Adama Małysza. Dyrektora naszej kadry na pewno tam nie zabraknie.

Źródło: Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczne wydarzenia w nocy i z samego rana w Polsce. Są ofiary śmiertelne w wypadku
  2. Mapy Google pokażą, gdzie odbywają się protesty. Narzędzie ma pomóc w strajku kobiet
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko
  4. Nieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacji
  5. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  6. Kradł na niespotykaną skalę. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News