Adam Małysz: córka
Instagram Karolina Małysz
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Stycznia 2021

Córka Adama Małysza zdradziła przykrą tajemnicę sprzed lat. Bardzo bała się o życie ojca, była dopiero dzieckiem

Adam Małysz: córka legendarnego sportowca jest już dorosła i cieszy się sporym zainteresowaniem mediów, choć nie szuka wcale sławy. W jednym z wywiadów opowiedziała ona jednak o przykrych wydarzeniach z dzieciństwa, które mocno na nią wpłynęły. Była wówczas małą dziewczynką i bała się o życie ojca.

  • Adam Małysz to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców w historii
  • Cała Polska oglądała występy Małysza i interesowała się jego życiem prywatnym
  • Córka legendarnego skoczka jest już dzisiaj dorosłą kobietą
  • Karolina Małysz zdecydowała się na szczere wyznanie

Adam Małysz: córka dyrektora kadry skoczków jakiś czas temu udzieliła wywiadu dla tygodnika “Dobry Tydzień”. Z wypowiedzi możemy dowiedzieć się, co młoda kobieta myśli na temat wiary. Karolina Małysz zdradziła także wielki sekret. Przyznała, że w swoim życiu niejednokrotnie się bała.


Adam Małysz: córka legendy zdecydowała się na szczere wyznanie

Jak co roku, gdy rozpoczyna się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, zainteresowanie Polaków gwiazdami tej dyscypliny zdecydowanie wzrasta. Nie chodzi tylko o Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Andrzeja Stękałę i innych naszych reprezentantów. Kibice lubią wracać do czasu, gdy na światowych skoczniach dominował Adam Małysz.

“Orzeł z Wisły” karierę zakończył już niemal dekadę temu, a obecnie pracuje jako dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego. Wciąż jednak cieszy się ogromną popularnością i jest jednym z najbardziej lubianych Polaków. W ostatnim czasie więcej możemy dowiedzieć się także na temat rodziny Adama Małysza.

Kilka miesięcy temu Karolina Małysz porozmawiała z dziennikarzami tygodnika “Dobry Tydzień”. Podczas wywiadu zdradziła, że w swoim życiu wiele razy przeżywała trudne chwile. Wszystko za sprawą startów swojego ojca.

Michal Doleżal wyjawił prawdę. Dostał atrakcyjną ofertę pracy, pojawiła się deklaracja Michal Doleżal wyjawił prawdę. Dostał atrakcyjną ofertę pracy, pojawiła się deklaracja Czytaj dalej

- Czasem chciałam mieć go przy sobie. Bliżej i częściej. Właśnie tatę, a nie sportowca. Najgorzej było, kiedy miał zawody. Czułam się odizolowana. - wyznała Karolina Małysz.

Występy jej ojca na światowych skoczniach były trudne dla Karoliny Małysz także z innego powodu. Córka legendarnego skoczka zwyczajnie bała się o niego. Zdradziła, ze wówczas pomagała jej modlitwa.

- Modliłam się. Prosiłam Boga o pomoc dla niego. Przede wszystkim, żeby nic mu się nie stało - powiedziała Karolina Małysz.

Adam Małysz zdradził wiadomości o ślubie córki

Sam Adam Małysz nie kryje swojej dumy ze swojej córki. O młodej Karolinie nie wiadomo zbyt wiele, jednak legendarny skoczek jakiś czas temu wygadał się, że kobieta niebawem weźmie ślub ze swoim narzeczonym. Do uroczystości dojść ma jeszcze w tym roku, o ile oczywiście pozwoli na to sytuacja epidemiczna.

- Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! Ale data nie została jeszcze ustalona. Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy - wyznał legendarny skoczek.

Karolina Małysz dorastała na oczach całej Polski, gdyż jej tacie niemal cały czas towarzyszyły obiektywy aparatów i kamer telewizyjnych. Młoda kobieta stroni jednak od błysków fleszy i ceni sobie prywatność. Zdarza jej się jednak czasem udzielić wypowiedzi dla mediów.

Źródło: "Dobry Tydzień"

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Polski skoczek narciarski przerwał milczenie. Ujawnił smutną prawdę, został potraktowany nieludzkoPolski skoczek narciarski przerwał milczenie. Ujawnił smutną prawdę, został potraktowany nieludzkoCzytaj dalej

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News