Adam Małysz: żona
Instagram - Adam Małysz
Autor Mateusz Wysokiński - 16 Stycznia 2020

Nieznana prawda na temat żony Adama Małysza. Mało kto wie o jej tajemniczej działalności

Adam Małysz: żona skoczka narciarskiego skrywa sekret, o którym wiedzą tylko nieliczni kibice. Jej działalność wspierała bardzo potrzebujących, mimo że sama ukochana mistrza nie chwali się tym często. Te szczegóły pokazują, jak wielką klasę ma rodzina Małyszów.

Adam Małysz: żona skoczka Izabela jest postacią wyjątkowo tajemniczą. Ukochana medalisty olimpijskiego stroni od skandali, a jej postać ciężko znaleźć na pierwszych stronach magazynów plotkarskich. Okazuje się, że Małysz w czasach sukcesu swojego męża, zajmowała się zupełnie czymś innym, a z jej dobrego serca korzystają setki młodych sportowców. Mało kto zdaje sobie sprawę, że żona Adama Małysza ma aż tak duży gest.

Żona Kamila Stocha nie może dłużej wytrzymać. Żona Kamila Stocha nie może dłużej wytrzymać. "Nie chce należeć do ich świata"Czytaj dalej

Adam Małysz: żona. Nieznana prawda na temat żony skoczka narciarskiego

Skoczek narciarski, który ze swoją żoną Izabelą związany jest węzłem małżeńskim od 16 czerwca 1997 roku, postanowił wraz z nią poświęcić się działalności, która odbiega od czysto celebryckiej. Para, zamiast pojawiać się na czerwonych dywanach i brylować w pismach plotkarskich, woli pomagać potrzebującym, chociaż się tym nie chwali. Żona Adama Małysza wraz ze swoim mężem otworzyli w 2002 roku pewną instytucję, z której wsparcia czerpały setki osób.

Fundacja Adama i Izabeli Małyszów miała na celu pomagać biednym dzieciom, które chciały tak jak Adam Małysz zrobić karierę w sporcie. Małżeństwo Małyszów pomagało w zakresie udostępnienia sprzętu sportowego oraz zaangażowanie trenerów, jak też pomoc niepełnosprawnym sportowcom oraz dofinansowanie szkół, domów dziecka i bierny udział w akcjach charytatywnych.

Fundacja już nie istnieje. Pomogła setkom dzieci

Mimo że fundacja istniała tylko do 2008 roku, to pomogła setkom dzieci. Jednak przez sportowe zaangażowanie Małysza, jak też wsparcie innej akcji charytatywnej musiała zakończyć swoją działalność.

- Przez ostatnie lata fundacja przyczyniła się do pomocy wielu młodym sportowcom. Stypendia sportowe i naukowe, przekazanie sprzętu sportowego wielu placówkom oświatowym w całej Polsce czy akcje mające na celu promocje sportu to tylko mały ułamek tego, co udało się zrobić. Dokonania te nie byłyby możliwe bez pracy wielu ludzi związanych z "Wystarczy chcieć", Sponsorów, Partnerów Fundacji, ludzi dobrej woli. Za to wszystko pragniemy serdecznie podziękować - napisali w 2008 roku Adam i Izabela Małysz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News