Agnieszka Radwańska
instagram.com/aradwanska
Autor Piotr Mika - 9 Listopada 2020

Agnieszka Radwańska znowu jest w ciąży? Wygadała się przed tysiącami Polaków, nikt się nie spodziewał

Agnieszka Radwańska dwa lata temu zakończyła sportową karierę. Teraz wybitna polska tenisistka skupiła się na swojej rodzinie, a w lipcu urodziło się jej pierwsze dziecko - Jakub. Niedawno krakowianka udzieliła wywiadu w Polskim Radiu, w którym wypowiedziała się m.in. na temat... powiększenia rodziny.

Agnieszka Radwańska wciąż pozostaje najlepszą polską tenisistką, choć z pewnością wielu kibiców zastanawia się, czy niedługo swoimi osiągnięciami nie prześcignie jej inna zawodniczka, Iga Świątek.

Swoją karierę popularna "Isia" zakończyła dwa lata temu, lecz wciąż jest uwielbiana przez kibiców. Teraz była tenisistka zdradziła przed tysiącami Polaków, jakie są jej plany na przyszłość.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu Polaków
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
Prawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośnoPrawie nikt nie wie, kto jest rodziną Anny Lewandowskiej. Chodzi o bardzo znaną osobę, wciąż jest o niej głośnoCzytaj dalej

Agnieszka Radwańska mówi o swojej przyszłości

31-letnia była już tenisistka mimo tego, że swoją karierę zakończyła w 2018 roku, wciąż jest niezwykle lubiana przez wielu kibiców w Polsce i na świecie. O tym, jak niektórym brakuje jej występów niech świadczy fakt, jakie poruszenie wywołało niedawne nagranie udostępnione przez krakowiankę.

Na swoim Instagramie Agnieszka Radwańska pokazała filmik, na którym ćwiczy na korcie razem z Jerzym Janowiczem - Tak piłka chodziła, że zastanawiam się czy nie wrócić - napisała wtedy była zawodniczka i choć był to żart, wiele osób w komentarzach deklarowało, że chętnie zobaczyliby Radwańską z powrotem na zawodowych kortach.

Niestety dla tej części fanów Agnieszka Radwańska ma złą informację. W rozmowie dla Polskiego Radia potwierdziła ona, że sam wpis miał charakter żartobliwy, a spotkanie na korcie było jedynie rekreacyjne.

- Bardzo mi miło, że był taki odzew, było faktycznie mnóstwo komentarzy i taka nadzieja, że faktycznie mogę wrócić, ale na ten moment tego nie zakładam i to było raczej w formie żartu. Tam była "buźka" i nie jest tak, że wracam - przyznała Radwańska i zdradziła, że obecnie w głowie ma inne rzeczy.

Tomasz Hajto ujawnił druzgocącą informację. Chodzi o jego córkę, dostaje skandaliczne wiadomościTomasz Hajto ujawnił druzgocącą informację. Chodzi o jego córkę, dostaje skandaliczne wiadomościCzytaj dalej

"Isia" planuje kolejne dziecko

Była tenisistka, która w lipcu doczekała się wraz z mężem pierwszego dziecka, Jakuba, przyznała, że jej marzenia na przestrzeni ostatnich lat całkiem się zmieniły. Zamiast powrotu na kort Agnieszka Radwańska chce znów powiększyć rodzinę i zamieszkać w nowym domu.

- Teraz marzę o tym, żeby Kubuś miał zdrowe rodzeństwo i o domu, który się buduje. Bardzo wolno, bo takie mamy czasy niestety - przyznała 31-letni była sportsmenka. W rozmowie z Cezarym Gurjewem nie zabrakło jednak tematu Igi Świątek.

Wiele osób zaczęło już porównywać obie tenisistki, co jednak nie do końca podoba się starszej z nich. - Ja nie lubię tych porównań do różnych osób, a teraz nas porównują, a jesteśmy innymi zawodniczkami, w innych czasach grałyśmy różny tenis. To tak jakby porównać szlema do igrzysk, a tego nie da się porównać - powiedziała Agnieszka Radwańska.

W wywiadzie zwróciła ona uwagę również na to, że ich początki były całkiem inne. - Moje początki to były zupełnie inne czasy. Startowaliśmy od zera, nikt nic nie wiedział. Nikt nie miał zielonego pojęcia o rehabilitacji, profilaktyce, motoryce, o odnowie, o diecie, generalnie o niczym. Byliśmy we trójkę z ojcem i z siostrą - wyjaśnia była numer dwa w rankingu WTA.

Źródło: Polskie Radio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Projektant PlayStation 5 zdradza zaskakujące szczegóły z produkcji. Urządzenie miało wyglądać jeszcze inaczej
  2. Biedronka i inne sklepy wprowadzają nowe udogodnienia dla klientów. Polacy mogą liczyć na większy komfort zakupów
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. 490 km w 2 godziny. Radiowóz wiózł nerkę do przeszczepu
  7. Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News