Andrzej Bargiel
Facebook Andrzej Bargiel
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Lipca 2020

Polski narciarz wstrząsnął polskimi fanami. Andrzej Bargiel ma koronawirusa, zaapelował do Polaków

Andrzej Bargiel przekazał polskim kibicom niepokojące wiadomości. Słynny narciarz wysokogórski i pierwszy człowiek, który zjechał ze szczytu K2 na nartach, w specjalnym wpisie w mediach społecznościowych przekazał, że niestety zaraził się koronawirusem. Sportowiec wykorzystał wpis także, by zwrócić się z niezwykle ważnym apelem do wszystkich Polaków. 

Andrzej Bargiel ogłosił w swoich mediach społecznościowych, że zaraził się koronawirusem. Tym samym skialpinista dołączył do grona przedstawicieli dyscyplin zimowych, którzy nie uniknęli zakażenia niebezpiecznym wirusem. Wcześniej chorował np. Adam Małysz. Bargiel przy okazji zwrócił się z apelem do Polaków.

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Po kłótni z Piotrem pokazała swoje ciało przed tysiącami internautów (FOTO)Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać. Po kłótni z Piotrem pokazała swoje ciało przed tysiącami internautów (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczek
  2. Córka Adama Małysza wstawiła piękne zdjęcia. Była w magicznym miejscu


Andrzej Bargiel zaraził się koronawirusem

Kolejne niepokojące informacje związane z koronawirusem pojawiły się dzisiaj w polskich mediach. Niestety następny już nasz wybitny przedstawiciel sportów zimowych, zaraził się COVID-19. Po Adamie Małyszu, który zaledwie kilka dni temu powrócił do pełni zdrowia, tym razem Andrzej Bargiel zachorował z powodu niebezpiecznego wirusa. Słynny narciarz wysokogórski poinformował swoich fanów o sytuacji w specjalnym wpisie w mediach społecznościowych.

- No i mnie dorwało...zrobiłem w weekend test i zdiagnozowano u mnie wirusa - napisał w poniedziałek Bargiel. 32-latek uspokoił swoich fanów i dodał, że czuje się dobrze, a obecnie przebywa na domowej kwarantannie. - Mam szczęście, bo czuję się dobrze, więc oprócz tego, że muszę siedzieć w domu i z oczywistych powodów zwolnić, nic mi nie jest. Mam tu kilka zaległych spraw, więc ten czas poświęcę na ich nadrobienie - napisał Bargiel.

Tragiczne wiadomości obiegły media. 38-letni ulubieniec fanów został znaleziony martwy, zostawił żonę i dzieciTragiczne wiadomości obiegły media. 38-letni ulubieniec fanów został znaleziony martwy, zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej


Słynny narciarz zwrócił się do Polaków z ważnym apelem

32-latek, który może się pochwalić jako jedyny człowiek na Ziemii, że zdołał zjechać na nartach ze szczytu jednej z największych gór na świecie, czyli słynnego K2 (8611 m n.p.m), zdecydował się wykorzystać okazję związaną z opublikowaniem wpisu, by zaapelować do Polaków. Andrzej Bargiel poprosił rodaków, by dbali o bezpieczeństwo swoje oraz innych i przestrzegali zasad higieny, oraz dystansu społecznego. .

- Bardzo Was proszę dbajmy o siebie nawzajem. Zniesione restrykcje nie oznaczają końca pandemii. Bądźmy rozsądni, nośmy maseczki, myjmy często ręce i zachowujmy dystans społeczny. Naprawdę każdy z nas może się zarazić. Do zobaczenia niebawem! - zakończył wpis utytułowany skialpinista.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PKO wprowadza odważne i zaskakujące rozwiązanie. Klienci mogą być bardzo zdziwieni
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Niedowierzenie kibiców. Były reprezentant Polski i uczestnik Euro ma koronawirusa, potrzebna pomoc lekarzy
  4. Serie A: Juventus Turyn – Lazio Rzym. Na żywo. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, stream. Wyniki
  5. Wstrząsające informacje ws. Złotej Piłki. Robert Lewandowski na pewno nie zdobędzie prestiżowej nagrody
  6. Idealna okazja, aby zostać Batmanem. Niecodzienna aukcja samochodów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News