Andrzej Strejlau
YouTube - Sportklub
Autor Piotr Bernaciak - 23 Listopada 2020

Czy Andrzej Strejlau jest dobrym ekspertem telewizyjnym?

Andrzej Strejlau cieszy się wciąż gigantyczną popularnością i sympatią kibiców z całej Polski. Nie jest to wyłącznie zasługa jego pracy w roli selekcjonera. Chodzi również o liczne transmisje komentowanych przez niego spotkań.

Andrzej Strejlau należy do ulubionych ekspertów piłkarskich Polaków. Doświadczony trener przed laty trenował choćby Legię Warszawa, a także reprezentację Polski, dzieląc się również swoją wiedzą w Chinach.

Nie pełni on już jednak funkcji szkoleniowca pracującego aktywnie z drużynami, choć w teorii ma do tego kwalifikacje. Z racji na swój wiek przeszedł już na trenerską emeryturę i zamiast aktywnej pracy z młodymi zawodnikami skupia się na pracy w roli eksperta telewizyjnego, który komentuje wiele spotkań na najwyższym poziomie.

Ostatnio najczęściej możemy usłyszeć go w telewizji publicznej, gdzie angażuje się w studiu i w kabinie komentatorskiej. Wielu kibiców ocenia jego pracę bardzo pozytywnie, co ma związek z wieloma jej aspektami.

Niejednokrotnie zdarzało mu się komentować mecze drużyn z różnych stron świata, zarówno w rozgrywkach klubowych, jak i reprezentacyjnych. Stworzył bardzo ciekawy duet z Dariuszem Szpakowskim, a ich wspólne transmisje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony widzów z całego kraju.

Wielu widzów docenia nie tylko jego charakterystyczną barwę głosu, ale również gigantyczną wiedzę, jakiej pozazdrościć może mu niemalże każdy ekspert piłkarski w kraju. Robi ona tym większe wrażenie, że mówimy tutaj o seniorze polskiego futbolu.

Czy Andrzej Strejlau jest dobrym ekspertem telewizyjnym?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News