Anita Włodarczyk
Facebook Anita Włodarczyk
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Kwietnia 2020

Mocne słowa o Anicie Włodarczyk. "Powinna iść do psychologa"

Anita Włodarczyk i trener Krzysztof Kaliszewski przez lata tworzyli wspaniały duet polskiego sportu. Współpraca w ostatnich dniach dobiegła końca, ale dyskusja o przyszłości naszej utytułowanej zawodniczki trwa. Chęć pomocy wyraził jej były trener. Uważa on jednak, że Włodarczyk potrzebuje pomocy psychologa.

Anita Włodarczyk sięgnęła po wszystkie najważniejsze trofea kobiecego rzutu młotem. Nie byłoby tych sukcesów bez pracy trenera Krzysztofa Kaliszewskiego, z którym ostatnio zakończyła współpracę, a między stronami pojawiło się wiele wzajemnych oskarżeń. Pomoc naszej mistrzyni zaoferował jej były szkoleniowiec, który uważa, że zawodniczka ma problemy natury mentalnej.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Awantura Marcina Najmana w programie na żywo. Bokser oblał wodą prowadzącegoAwantura Marcina Najmana w programie na żywo. Bokser oblał wodą prowadzącegoCzytaj dalej


Anita Włodarczyk może skorzystać z pomocy swojego byłego trenera

Nasza utytułowana młociarka 26 marca poinformowała o zakończeniu współpracy z dotychczasowym trenerem Krzysztofem Kaliszewskim.

Trener postanowił, że nie wraca do Polski. Dostał z PZLA wiadomość, że zgrupowanie jest zakończone i że ma lecieć do kraju, a jednak tego nie zrobił. Napisał mi, że musi zostać w USA ze względów rodzinnych i że może mnie trenować zdalnie. Taka propozycja powoduje nieprofesjonalne przygotowanie do igrzysk, dlatego jest przeze mnie niemożliwa do zaakceptowania - powiedziała Włodarczyk w rozmowie z “Przeglądem Sportowym”".

Od tamtego momentu trwa dyskusja o sportowej przyszłości Włodarczyk. Swoją pomoc zaoferował jej trener Czesław Cybulski.

Marcin Najman wyzwał Tomasza Adamka. Szybka i bezlitosna reakcja bokseraMarcin Najman wyzwał Tomasza Adamka. Szybka i bezlitosna reakcja bokseraCzytaj dalej

Doświadczony szkoleniowiec uważa, że młociarka potrzebuje pomocy psychologa

Doświadczony szkoleniowiec prowadził Włodarczyk już w latach 2006-2009. W rozmowie z TVP Poznań senior polskiej lekkiej atletyki, odpowiadający za sukcesy takich zawodników jak Szymon Ziółkowski i Paweł Fajdek, zwrócił też uwagę na kilka mankamentów.

Wyraziłem chęć ewentualnej pomocy, a nie trenowania, bo przecież mam 85 lat i nie nadaję się już na trenera. Ale chętnie pomógłbym przy technice, którą przez ostatnie trzy lata bardzo straciła – powiedział.

– Myślę, że Anita powinna spotkać się kilka razy z psychologiem, zrzucić te nieprzyjemności ostatnich dni i rozpocząć przygotowania do poprawienia techniki rzutu młotem przed igrzyskami w Tokio – mówi Cybulski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak złamią kwarantannę, dostaną najgorszą, tragiczną karę. Jeden kraj stracił cierpliwość
  2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. RMF: Gowin odrzucił ultimatum. Rozłam w rządzie może nastąpić w każdej chwili

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News