Anna Lewandowska choroba
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 1 Lipca 2020

Anna Lewandowska nie chciała już dłużej milczeć. Przyznała się do choroby, która wpłynęła na jej życie

Choroba Anny Lewandowskiej z pewnością nie jest rzeczą, która jest oczywistością dla wszystkich jej fanów. Okazuje się, że niewiele osób zdaje sobie sprawę z dolegliwości gwiazdy, a prawda jest taka, że miała ona bardzo poważny wpływ na całe jej życie.

Choroba znanej trenerki fitness wywołuje spore zdziwienie. Anna Lewandowska uchodzi za kobietę sukcesu, której udaje się dosłownie wszystko. Nie można się temu dziwić, bowiem doskonale radzi sobie ona w życiu zawodowym, nie mówiąc nawet o perfekcyjnie ułożonym życiu prywatnym. Mało kto słyszał o poważnych problemach, które mogły przerwać jej karierę.

Z taką dolegliwością wiele osób decyduje się na całkowitą rezygnację z wszelkiej aktywności fizycznej z obawy przed możliwymi konsekwencjami. Anna Lewandowska radzi sobie jednak doskonale z wszelkimi problemami i stara się nie dawać po sobie znać, że ma jakiekolwiek kłopoty zdrowotne.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedziałRobert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedziałCzytaj dalej

Choroba Anny Lewandowskiej nie jest już tajemnicą

- Koledzy mówili: Anka, nie startuj, bo się udusisz. Chciałam być w kadrze, więc nie były mowy o lekach na astmę. Zmieniłam dietę, zaczęłam się zdrowiej odżywiać. I chyba dzięki uporowi zwalczyłam chorobę - opowiedziała Anna Lewandowska, która wyznaje wprost, że jej choroba była bardzo poważną przeszkodą na drodze do sportowej kariery, gdy trenowała karate.

Nie da się ukryć, że astma może być gigantycznym problemem dla wszystkich tych, którzy starają się zrobić wielką karierę w świecie sportu. Anna Lewandowska po raz kolejny udowodniła, że potrafi poradzić sobie z każdą niedogodnością i pokonała przeciwności losu, by móc zostać gwiazdą fitness.

Ukraińska dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa piękność. Jej nogi i ciało odebrały nam mowę (FOTO)Ukraińska dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa piękność. Jej nogi i ciało odebrały nam mowę (FOTO)Czytaj dalej

Choroba Anny Lewandowskiej mogła zakończyć jej karierę

Można obecnie jedynie cieszyć się, że stało się tak, jak się stało, a żona Roberta Lewandowskiego spełniła wszystkie swoje marzenia nie tylko w karate, ale również w świecie fitness i dziś jest niedoścignionym wzorem dla milionów Polek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatycznie przykre wiadomości z północy Polski. Niestety stracił życie
  2. Ojciec wyjeżdżał z domu, nie zauważył chłopca. Doszło do tragedii. 1,5-latek nie żyje
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Złe wieści dla osób trzymających oszczędności w bankach. Aktywa nie ochronią już kapitału

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News