Anna Lewandowska córka zdjęcie Laura
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 7 Maja 2020

Anna Lewandowska pokazała Laurę po raz pierwszy. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, wzruszające

Anna Lewandowska wraca do aktywności na Instagramie po szczęśliwym porodzie małej Laury. Tym razem gwiazda fitness zdecydowała się pokazać swoją córkę pierwszy raz. Zdjęcie opublikowane na Instagramie wzbudziło gigantyczne zainteresowanie, a ci najbardziej spostrzegawczy zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej aktywnych uczestniczek Instagrama i mogliśmy spodziewać się, że już niebawem przyjdzie nam zobaczyć kolejny wpis dotyczący narodzin małej Laury. Póki co instruktorka fitness nie decydowała się na to, by zamieszczać fotografię swojej drugiej córki, umieszczając jedynie zdjęcie zrobione przez Roberta Lewandowskiego.

Dzisiaj jednak gwiazda postanowiła pokazać kolejne zdjęcie, które cieszy się wielkim zainteresowaniem. To drugie zdjęcie przedstawiające małą Laurę, która przyszła na świat wczoraj rano. Najbardziej spostrzegawczy fani zwrócili także uwagę na jeden szczegół, który do tej pory nie był poruszany.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Mariusz Pudzianowski przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje wielki Polak, ogromna strataMariusz Pudzianowski przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje wielki Polak, ogromna strataCzytaj dalej

Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcie małej Klary

Anna Lewandowska po raz kolejny zdecydowała się podzielić swoim szczęściem z fanami. Tym razem dostali oni możliwość zobaczenia zdjęcia małej Laury wykonanego przez samą szczęśliwą mamę, która wczoraj ograniczyła się jedynie do udostępnienia zdjęcia swojego męża. Dziś mogliśmy zobaczyć dziewczynkę z nieco bliższej odległości, a spostrzegawczy zauważyli jeden szczegół.

Jak każdy noworodek, Laura nosi na rączce małą opaskę, na której napisane są najważniejsze informacje dotyczące porodu. Oprócz samego imienia i nazwiska widzimy na nim, że dziewczynka przyszła na świat dokładnie wczoraj o 9.50. Robert Lewandowski zdecydował się opublikować informacje na temat porodu dopiero o 11.

Mama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczejMama Anny Lewandowskiej wygadała się. Szczegóły porodu wyszły na jaw, było zupełnie inaczejCzytaj dalej

Anna Lewandowska pęka ze szczęścia

Pod wpisem Anny Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo gratulacji ze strony fanów, którzy liczą na to, że dzieci gwiazdy w przyszłości zrobią karierę podobną do tej, którą zrobili ich rodzice.

ZOBACZ ZDJĘCIE MAŁEJ LAURY LEWANDOWSKIEJ:

Anna Lewandowska Laura godzina

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski zdradził, na jakim etapie pandemii jest Polska. Jego słowa zadziwiają
  2. Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscach
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Nawet 40 tys. kierowców może stracić prawo jazdy. Trzy nowe przepisy mogą wielu pogrążyć

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News