Anna Lewandowska filmik klara
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 8 Kwietnia 2020

Anna i Robert Lewandowscy nagrywali film dla fanów. Nagle w kadr wpadła mała Klara i skradła show (WIDEO)

Anna Lewandowska wraz z mężem nagrywała kolejny filmik dla swoich fanów, jednak tym razem nieoczekiwanie przeszkodziła im w tym mała Klara. Dziewczynka zaskoczyła wszystkich widzów i dosłownie skradła rodzicom show.

Anna Lewandowska w ostatnich dniach jest bardzo aktywna w medium społecznościowym, które zyskuje popularność, a więc na TikToku. Serwis umożliwiający publikowanie krótkich filmików staje się coraz częstszą metodą kontaktu celebrytów ze swoimi fanami, z czego korzysta również żona kapitana reprezentacji Polski. Coraz częściej pojawiają się filmiki dodane przez parę.

Podczas nagrywania kolejnego filmu dla fanów w kadr nieoczekiwanie wpadła mała Klara, córka Roberta i Anny Lewandowskich, która postanowiła głośno zwrócić się do swoich rodziców. Jej słowa błyskawicznie zostały hitem internetu, rozbawiając internautów do łez.

Poznaliśmy ostatniego rywala w karierze Marcina Najmana! To będzie prawdziwa patologiaPoznaliśmy ostatniego rywala w karierze Marcina Najmana! To będzie prawdziwa patologiaCzytaj dalej

Anna Lewandowska nagrywa filmy dla fanów

Od dawna Anna Lewandowska aktywna była na Instagramie, jednak kobieta zwróciła również uwagę na pojawiające się innowacje, które pozwalają na złapanie jeszcze lepszego kontaktu z fanami. Nie może więc dziwić założenie przez nią konta na TikToku, portalu stworzonym głównie dla osób młodszych. To właśnie tam Anna Lewandowska publikuje swoje najnowsze filmy.

Instruktorka fitness i snajper Bayernu Monachium postanowili nagrać filmik, na którym tańczą do piosenki. Widać było, że oboje świetnie się bawili, lecz show niespodziewanie skradła im mała Klara, która weszła w kadr tuż po zakończeniu tańca. Dziewczynka wyraźnie chciała przyłączyć się do swoich rodziców i zatańczyć razem z nimi, co głośno powiedziała.

Zaskakujący produkt, którego nie zna prawie nikt. Jest zdrowszy od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętychZaskakujący produkt, którego nie zna prawie nikt. Jest zdrowszy od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętychCzytaj dalej

Anna Lewandowska rozszerza swoją działalność

- Ja też tak chcę. Ja też zatańczę - krzyczała mała Klara, wchodząc w kadr po zakończeniu tańca i przekonując rodziców do tego, by nagrali swój taniec wraz z córką.

Nagranie małej dziewczynki chcącej pokazać się przed fanami doprowadziło internautów do głośnego wybuchu śmiechu. Nie da się ukryć, że póki co mała Klara udowadnia, że również chce być sławna. Niewykluczone, że jej się to uda.

Film znaleźć można tutaj.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Transmituje wejście do kościoła i dzwoni na policję gdy wiernych jest zbyt dużo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czesi zapowiadają zniesienie ograniczeń. Niedługo otworzą wiele miejsc
  2. Tragedia na ekspresówce. 46-latek wymieniał oponę. Zginął pod kołami rozpędzonego seata
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Czeka nas nakaz noszenia maseczek? Ministerstwo Zdrowia wskazuje nawet jakich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News