Anna Lewandowska Klara Języki
instagram - Anna Lewandowska
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 9 Czerwca 2020

Klara Lewandowska rośnie na geniusza. To niesamowite, ile już potrafi

Anna Lewandowska w maju po raz drugi została mamą. Miesiąc temu na świat przyszła Laura, kolejna córka małżeństwa Roberta i Anny Lewandowskiej. Rodzice chętnie się chwalą chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie, a także postępami jakie robią ich dzieci. Niedawno Anna Lewandowska opublikowała wideo, na którym uczy starszą z córek języków obcych.

Anna Lewandowska od początku maja jest niezwykle zajęta. Miesiąc temu na świat przyszło drugie dziecko małżeństwa Lewandowskich - Laura. Trenerka fitness chętnie dzieli się w mediach społecznościowych tym, jak spędza czas ze swoimi dziećmi. Ostatnio pochwaliła się umiejętnościami językowymi starszej z córek - Klary.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkę
  2. Nowe informacje o zniesieniu zakazu. Termin lada dzień, Polacy będą zachwyceni
Robert Lewandowski zarabia krocie w internecie. Za jeden wpis może kupić mieszkanieRobert Lewandowski zarabia krocie w internecie. Za jeden wpis może kupić mieszkanieCzytaj dalej

Anna Lewandowska chce zaszczepić w Klarze wiele pasji

Anna i Robert Lewandowski chcą zarazić swoją starszą córkę wieloma pasjami. Co chwilę pokazują zdjęcia czy filmiki, na których Klara pokazuje swoje przeróżne umiejętności. Ostatnio Anna Lewandowska wyznała, że jej córka bardzo lubi recytować z tatą klasykę literatury dziecięcej. - Mogę słuchać, jak np. recytują „Lokomotywę” Juliana Tuwima. Uwielbiają to robić - opowiedziała trenerka w wywiadzie dla "Party".

Rodzice starają się zaszczepić w córce także miłość do sportu. Niedawno Anna Lewandowska pokazała nagranie, na którym mała Klara trenuje razem z mamą w rękawicach bokserskich. Mała Klara zadaje mamie serię ciosów, która z uśmiechem musiała się schować za podwójną gardą. - Pamiętajcie o treningu. Ściskamy Was - fighterki - napisała w opisie na Instagramie.

Robert Lewandowski również może cieszyć się z pomocy swojej córki. Dziewczynka podczas kwarantanny często towarzyszyła kapitanowi reprezentacji Polski na siłowni, gdzie aktywnie spędzała czas z tatą. Fani mogli zobaczyć, jak dziewczynka strzela gole tacie, a także jak pomaga mu w treningu domowym w trakcie epidemii.

Mistrzostwa Europy odbędą się w Polsce. Cały turniej przeniesiony do naszego krajuMistrzostwa Europy odbędą się w Polsce. Cały turniej przeniesiony do naszego krajuCzytaj dalej

Mała Klara mówi już po niemiecku

Teraz dumna mama postanowiła pochwalić się postępami swojego dziecka w nauce. Mimo że Klara ma dopiero 3 lata, jej rodzice chcą, aby mogła swobodnie rozmawiać z innymi dziećmi. Z racji tego, że na co dzień rodzina Lewandowskich mieszka w Monachium, Klara uczy się mówić także po niemiecku i angielsku.

Pomaga jej w tym specjalna edukacyjna książka, która pomaga zapamiętać słówka przez zabawę. Klara najpierw wybiera język, a potem z rodzicami mówi dany wyraz. Na opublikowanym przez Annę Lewandowską wideo widać, że mała Klara bardzo dobrze radzi sobie z zadaniami. Mówi świetnie zarówno po angielsku, jak i po niemiecku.

Anna Lewandowska Klara języki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. Wiceminister Cyfryzacji zabrała głos w sprawie ataków na maszty 5G. "Działania, które godzą w bezpieczeństwo państwa"
  3. Arkadiusz Milik wybrał klub. Polak ma dołączyć do europejskiego giganta
  4. Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. "Michal Doleżal nie podejmuje decyzji sam"
  5. Ogromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionach
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News