Anna Lewandowska Instagram
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 15 Marca 2020

Anna Lewandowska w końcu pokazała twarz małej Klary. Pierwsze takie zdjęcie (FOTO)

Anna Lewandowska postanowiła podzielić się zdjęciem przedstawiającym czas spędzany z rodziną. Po raz pierwszy zobaczyliśmy twarz małej Klary, która do tej pory była raczej ukrywana przez rodziców.

Anna Lewandowska spędza kwarantannę domową wraz z córką i mężem. Robert na chwilę obecną wciąż jest zawodnikiem kontuzjowanym, więc i tak od dłuższego czasu przebywa w domu, natomiast znana instrutorka fitness musiała odwołać swoją aktywność publiczną przez epidemię koronawirusa, która dotyczy w tym momencie nie tylko Polski i Niemiec.

Rodzina kapitana naszej reprezentacji postanowiła spędzać wolny czas wspólnie, co zostało uwiecznione na zdjęciu opublikowanym przez Annę Lewandowską na Instagramie. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć twarz małej Klary. Do tej pory rodzice nie decydowali się na publikację wizerunku córki, lecz tym razem zdecydowali, że pokażą radość na jej twarzy.

Robert Lewandowski pokazał swój sposób na wirusa. Napastnik wraca do formy po kontuzjiRobert Lewandowski pokazał swój sposób na wirusa. Napastnik wraca do formy po kontuzjiCzytaj dalej

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Na każdym dotychczasowym zdjęciu Anna Lewandowska starała się ukrywać twarzy Klary. Fotografię przedstawiały zazwyczaj dziewczynkę stojącą bokiem lub tyłem, w związku z czym jej twarz była niewidoczna. Wiele osób zastanawiało się, jak długo młodzi rodzice nie będą chcieli pochwalić się swoją córeczką, choć wiele osób rozumiało również chęć chronienia jej prywatności.

Wszystko dobiegło końca, gdy Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie małej Klary rysującej obrazki wraz z Robertem Lewandowskim. Z pewnością chciała ona uwiecznić wyjątkową chwilę szczęścia, które jest widoczne na twarzy dziecka. Nie da się ukryć, że przymusowa przerwa od wychodzenia z domu może wpłynąć na relacje rodzinne bardzo pozytywnie.

Grzegorz Krychowiak bohaterem hitu ligi rosyjskiej! Piękny gol, asystował mu RybusGrzegorz Krychowiak bohaterem hitu ligi rosyjskiej! Piękny gol, asystował mu RybusCzytaj dalej

Anna Lewandowska dokonała pewnego przełomu

ZOBACZ ZDJĘCIE MAŁEJ KLARY:

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Takiego Zakopanego jeszcze nikt nie widział. Miasto-widmo, niewiarygodne [ZDJĘCIA]
  2. Wzruszający apel o pomoc seniorom. Zaproponujmy im pomoc, zróbmy za nich zakupy
  3. "Następca Lewandowskiego" nie dla Bayernu. Znalazł się o wiele poważniejszy nabywca
  4. Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycja
  5. FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestuje
  6. Sanepid potwierdził i pilnie ostrzega Polaków. Bawili się w lokalach, mieli koronawirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News