Anna Lewandowska
Instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Mateusz Wysokiński - 16 Sierpnia 2020

Anna Lewandowska zaskoczyła wszystkich Polaków. Zdradziła, jak wygląda twarz swojej córeczki przed tysiącami (FOTO)

Anna Lewandowska zdradziła jeden z największych, rodzinnych sekretów. Popularna trenerka i żona kapitana reprezentacji Polski zdecydowała się na nieoczekiwany ruch. Każdy, kto obserwował poczynania Lewandowskiej zdaje sobie sprawę, że trenerka przez bardzo długi czas kryła prywatność swoich córeczek. Tym razem jednak sportsmenka zdecydowała się odejść od swoich nawyków i pokazała wizerunek małej Klary przed tysiącami internautów po raz pierwszy.

Anna Lewandowska po raz kolejny zaskakuje. Trenerka, która do tej pory zachowywała żelazną zasadę nieupubliczniania wizerunku swoich dzieci, postanowiła po raz pierwszy zaprezentować twarzyczkę swojej córeczki Klary. Fani są zachwyceni i zaczęli prosić żonę piłkarza Bayernu Monachium, aby coraz częściej decydowała się na takie kroki, a także pokazała jak wygląda najmłodsza członkini sportowej rodziny - Laura Lewandowska.

Włoskie media podały sensacyjną wiadomość. Krzysztof Piątek odejdzie z Herthy, pojawił się zainteresowanyWłoskie media podały sensacyjną wiadomość. Krzysztof Piątek odejdzie z Herthy, pojawił się zainteresowanyCzytaj dalej

Anna Lewandowska złamała swoją zasadę. Pokazała swoją córeczkę publicznie

Anna Lewandowska, jak i jej mąż Robert przez lata wyznawali zasadę, że ich dzieci mają być wolne od świata show-biznesu i kamer, a także spędzić dzieciństwo w jak najbardziej spokojnym otoczeniu. O ile zarówno Klara, jak i Laura pokazywały się na profilach w mediach społecznościowych swoich rodziców, o tyle była mistrzyni karate, a także napastnik Bayernu Monachium nie decydowali się na odkrywanie ich prywatności. Żona piłkarza postanowiła jednak złamać tą zasadę i pokazała wakacje zdjęcie swojej pociechy.

Możliwe, że publikacja Lewandowskiej sprawi, że będzie ona częściej decydować się na pokazywanie Polakom kulisów swojego życia prywatnego. Nie ma co ukrywać, że zarówno ona, jak i jej mąż wzbudzają wielkie emocje wsród całej polskiej opinii publicznej, a narodziny małej Klary i małej Laury były tematem numer jeden z mediach przez bardzo długi czas.

Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr oświadczył się nowej dziewczynie? Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości (FOTO)Justyna Żyła będzie wściekła. Piotr oświadczył się nowej dziewczynie? Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości (FOTO)Czytaj dalej

Fani zachwyceni urodą małej Klary. Zachęcają Lewandowską do częstrzego pokazawynia dzieci

Po tym, jak Anna Lewandowska zdecydowała się upublicznić wizerunek małej Klary, fani okazali wielką radość i zastanawiali się, czy córka państwa Lewandowskich jest bardziej podobna do Roberta, czyt jednak do matki. Sam Robert Lewandowski także mógł poczuć wielkie szczęście patrząc na najważniejsze osoby w swoim życiu. Piłkarz przebywa obecnie w Portugalii, gdzie wraz z ekipą Bayernu walczy o zwycięstwo w Lidze Mistrzów, a radosne zdjęcie matki i córki bez wątpienia może motywować go do osiągania dalszych sukcesów.

Anna Lewandowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polski lek na koronawirusa wystartował. Właśnie ruszyła produkcja
  2. W Polsce powstanie gigafabryka ogniw słonecznych. Stanie na terenie kopalni węgla
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News