Anna Lewandowska działalność
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Mało kto wie o potajemnej działalności Anny Lewandowskiej. Cała prawda wyszła na jaw

Anna Lewandowska na co dzień zajmuje się działalnością w świecie fitnessu. Bardzo często w jej mediach społecznościowych pojawiają się materiały dla fanów związane ze zdrowym stylem życia.

Anna Lewandowska przygotowuje się do porodu, który powinien nastąpić lada dzień. Żona kapitana reprezentacji Polski niewątpliwie nie skrywa się w jego cieniu i zamierza walczyć o to, by również być rozpoznawalna w świecie sportu. Co prawda angażuje się w niego w zupełnie innym stylu, niż jej mąż, to mimo wszystko odnosi gigantyczne sukcesy, dzięki czemu dorobiła się wielu fanów.

Mało kto wie jednak o jej tajemniczej działalności, o której nie jest już tak głośno. Gwiazda polskiego fitnessu często chwali się swoimi osiągnięciami i angażowaniem w niektóre projekty, jednak nie wszyscy fani wiedzą o jednej z najbardziej szczytnych działalności Anny Lewandowskiej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Biedronka rusza naprzeciw obecnym wymaganiom. W każdym sklepie popularnej sieci kupimy maseczki ochronne
Robert Lewandowski przeżył rodzinną tragedię. Po latach zdradził przykre szczegóły śmierciRobert Lewandowski przeżył rodzinną tragedię. Po latach zdradził przykre szczegóły śmierciCzytaj dalej

Anna Lewandowska prowadzi tajemną działalność

Nie wszyscy wiedzą o tym, jak ważną funkcję pełni Anna Lewandowska. Kobieta jest jedną z najważniejszych osób angażujących się w działalność Olimpiad Specjalnych, gdzie działa wraz ze swoim mężem. Oboje mogliby pełnić funkcję ambasadorów akcji, jednak mimo wszystko znana instruktorka fitness zdecydowała się włączyć w działalność znacznie mocniej.

Jak się dowiadujemy, Anna Lewandowska pełni funkcję prezes Olimpiad Specjalnych. Jest to organizacja, która ma zapewnić dzieciom z niepełnosprawnościami dostęp do treningów sportowych. Wiele młodych osób nie ma warunków do uprawiania sportu właśnie przez swoje niepełnosprawności, a organizacja sprawia, że tworzone są specjalne warunki dla najmłodszych.

Najpiękniejszy gol w karierze Cristiano Ronaldo. Ta bramka zmieniła historię światowego futbolu (WIDEO)Najpiękniejszy gol w karierze Cristiano Ronaldo. Ta bramka zmieniła historię światowego futbolu (WIDEO)Czytaj dalej

Anna Lewandowska pełni funkcję prezes organizacji

Mało kto wie o tym, że Anna Lewandowska bardzo zaangażowała się w działalność Olimpiad Specjalnych, choć jest to fakt, który z pewnością zasługuje na ogromny szacunek i docenienie. To właśnie między innymi dzięki niej wiele dzieci może otrzymywać szansę rozwoju w normalnych warunkach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chiny zablokowały całe miasto przez koronawirusa. Nagły powrót, najwyższy stopień zagrożenia
  2. Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyje młody motocyklista
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Polacy ruszyli po gotówkę. Padł rekord

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News