Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl
Autor Aleksy Kiełbasa - 17 Lipca 2020

Anna Lewandowska wróciła do pracy. Nakarmiła córkę na wizji

Tak jak i po pierwszym porodzie, tak i po drugim Anna Lewandowska błyskawicznie wróciła do formy. Trenerka fitness udostępniła na instastory moment, gdy karmi małą Laurę piersią. Żona Roberta Lewandowskiego nie była skrępowana obecnością ekipy stylistów.

Anna i Robert Lewandowscy są rodzicami od trzech lat. Wówczas na świat przyszła ich pierwsza córka Klara. W tym roku, a konkretniej w maju urodziła im się druga dziewczynka, która ma na imię Laura. Co w obu przypadkach budziło podziw, to fakt, że Anna niezwykle szybko wracała do nienagannej formy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny

Krótkie wakacje

Anna Lewandowska wróciła to pełni formy tak szybko, że nic nie stało na przeszkodzie, aby wraz rodziną i przyjaciółmi udać się na krótki urlop. Lewandowscy byli jednak bardzo ostrożni w relacjonowaniu tego, gdzie przebywają. Z opublikowanych zdjęć można tylko wywnioskować, że wybrali na miejsce pobytu słoneczną Chorwacją lub jedną z Greckich wysp. Po powrocie trenerka fitness wzięła się już do intensywnej pracy.

Nowe informacje ws. kibiców w Polsce wyszły na jaw. Już niedługo więcej osób na meczach, wiemy ileNowe informacje ws. kibiców w Polsce wyszły na jaw. Już niedługo więcej osób na meczach, wiemy ileCzytaj dalej

Anna Lewandowska karmiła piersią w pracy

Ania wróciła do kraju i natychmiast pochłonął ją wir pracy. I to dosłownie. Lewandowska bierze udział w nowym projekcie związanym z kateringiem dietetycznym. Żona polskiego gwiazdora wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej nowy produkt. Na planie towarzyszyła jej córeczka Laura. Trenerka nawet w trakcie stylizacji znalazła czas, aby nakarmić piersią swoją pociechę. Lewandowskiej nie przeszkadzała ekipa, która pracowała nad jej charakteryzacją.

Anna Lewandowska

Tym samym Anna Lewandowska udowodniła, że potrafi doskonale łączyć pracę zawodową z macierzyństwem. Trzeba przyznać, że mama wykorzystuje każdą wolną chwilę, aby spędzać czas ze swoją pociechą.

Źródło: plejada.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Druga połowa sierpnia ma być upalna. 32 stopnie na termometrze, a możliwe jeszcze więcej
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News