Anna Lewandowska
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Kwietnia 2020

Kiedy urodzi Anna Lewandowska? Znamy termin porodu, to już naprawdę niedługo

Anna Lewandowska wraz z małżonkiem Robertem, spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce najsłynniejsza sportowa rodzina Polski się powiększy. Znamy termin narodzin drugiej pociechy idoli Polaków. 

Anna Lewandowska kilka dni temu na Instagramie opublikowała krótki film prezentującym, jak trenuje w zaawansowanej ciąży. Fani małżonki najlepszego polskiego piłkarza zastanawiają się, na kiedy wyznaczony jest termin porodu.

Problemy polskiego piłkarza z Serie A. Został zatrzymany przez policjęProblemy polskiego piłkarza z Serie A. Został zatrzymany przez policjęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Anna Lewandowska spodziewa się narodzin kolejnego dziecka

Najsłynniejsza sportowa para w Polsce, w ostatnich tygodniach okazała ogromne serce przekazując milion euro na rzecz polskich szpitali zakaźnych walczących z koronawirusem. Po kilku dniach pani Anna przekazała informację o darowaniu pięciu tysięcy posiłków dla lekarzy, którzy na co dzień zajmują się chorymi w jednym z Warszawskich szpitali.

Wielu sympatyków popularnego małżeństwa zastanawia się jednak, co słychać w ich życiu prywatnym. Jak bowiem wiadomo, spodziewają się oni narodzin drugiego dziecka. Do małej klary wkrótce dołączy braciszek lub siostrzyczka. Ciekawscy fani mogą odetchnąć z ulgą, gdyż mamy informację, kiedy rodzina napastnika reprezentacji Polski się powiększy.

Adam Małysz ruszył na ratunek szpitalowi walczącemu z epidemią. Zakasał rękawy i sam wziął się do pracyAdam Małysz ruszył na ratunek szpitalowi walczącemu z epidemią. Zakasał rękawy i sam wziął się do pracyCzytaj dalej


Najsłynniejsza sportowa rodzina w Polsce już niedługo się powiększy

Film, jaki ukazał się na story Anny Lewandowskiej kilka dni temu, ukazywał jej ciążowy brzuszek w pełnej okazałości. Fani i obserwatorzy zaczęli zatem prześcigać się w domysłach, kiedy wypada termin porodu słynnej dietetyk i trener personalnej.

Z kręgów zbliżonych do pary i wcześniejszych przekazów medialnych, wiemy, że pani Anna może urodzić lada dzień! Prognozowany termin to przełom kwietnia i maja. Pozostaje na zatem jedynie czekać, aż słynna para oficjalnie poinformuje o narodzinach nowego członka rodziny. Państwu Lewandowskim życzymy powodzenia i oczywiście zdrowia!

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News