Anna Lewandowska
Facebook Anna Lewandowska
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Maja 2020

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie swojej mamy z młodości. Podobieństwo jest uderzające (FOTO)

Anna Lewandowska z okazji Dnia Matki opublikowała specjalne zdjęcie. Na fotografii możemy zobaczyć ją w towarzystwie mamy. Dzięki temu przekonaliśmy się, jak małżonka kapitana reprezentacji Polski wyglądała w dzieciństwie, ale również, że podobieństwo między nią, a jej rodzicielką jest uderzające. 

Anna Lewandowska słynie z aktywności w mediach społecznościowych. Małżonka Roberta Lewandowskiego chętnie pokazuje chwile z życia swojej rodziny. Tym razem, z okazji obchodzonego dzisiaj Dnia Matki, pochwaliła się zdjęciem ze swoją mamą. Podobieństwo między paniami jest niewiarygodne.

Znany polski sportowiec zachorował na nowotwór. Lekarze dają mu najwyżej półtora roku życiaZnany polski sportowiec zachorował na nowotwór. Lekarze dają mu najwyżej półtora roku życiaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Mężczyzna potrącił dwoje dzieci. Walczą o życie


Anna Lewandowska świętuje Dzień Matki

Anna i Robert Lewandowscy niedawno po raz drugi zostali szczęśliwymi rodzicami. Na świat po miesiącach wyczekiwania przyszła malutka Laura. Szczęśliwa mama chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami ukazującymi pierwsze tygodnie życia córeczki. Partnerka polskiego piłkarza fantastycznie odnajduje się w roli matki, ale nie zapomina również o swojej rodzicielce.

- Bez niej nie byłabym tym, kim jestem. To dzięki niej jestem i mogę być również mamą... To ona nauczyła mnie kochać bezwarunkowo, to ona nauczyła mnie empatii - pisała rok temu z okazji Dnia Matki. Tym razem na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiła się fotografia, na której możemy zobaczyć małą Anię w objęciach jej mamy Marii. Fani od razu zauważyli spore podobieństwo między paniami.

Justyna Żyła zaskoczyła internautów. Wielu nadal nie może uwierzyć (FOTO)Justyna Żyła zaskoczyła internautów. Wielu nadal nie może uwierzyć (FOTO)Czytaj dalej


Małżonka Roberta Lewandowskiego opublikowała wzruszający wpis

- "Mama” to bezpieczeństwo, miłość, spokój, pomoc, oddanie, cierpliwość, poświęcenie. Bardzo jestem wdzięczna mojej MAMIE za to, że wiem co w życiu jest najważniejsze. Rodzina. Kochane mamy, wszystkie jesteście wyjątkowe i jedyne. Jedyne dla nas dzieci. Ps. Kocham to nasze zdjęcie. Mała ja z moją Mamą - napisała słynna trenerka pod wspólnym zdjęciem. Nam pozostaje jedynie przyłączyć się do życzeń nie tylko dla pani Marii, ale i dla wszystkich mam z okazji ich święta.

Anna Lewandowska

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny etap znoszenia obostrzeń w Polsce. Rzecznik rządu wyjawił szczegóły, padł termin
  2. Wszyscy myślą, że jest coraz lepiej. Media ujawniły jednak smutną prawdę. Epidemia w Polsce przyspiesza
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News