Anna Robert Lewandowski
Instagram - Anna Lewandowska
Autor Piotr Bernaciak - 3 Kwietnia 2020

Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcie

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali się na wsparcie polskiej służby zdrowia w bardzo trudnym momencie. Piłkarz i jego żona przygotowali na to aż milion euro. Wiemy już, która placówka jest beneficjentem ich działań.

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny wykazali się wielkim sercem i troską o najbardziej potrzebujące osoby w Polsce. Oboje postanowili przekazać aż milion euro na walkę z koronawirusem w Polsce. Ich gest wywołał mnóstwo pozytywnych komentarzy i został przyjęty wyjątkowo ciepło przez społeczeństwo, które w dzisiejszych czasach potrzebuje tego typu zachowań.

Wiele osób zastanawiało się, na co przełoży się wsparcie od piłkarza i instruktorki fitness. Do tej pory nie pojawiały się informacje na temat tego, dokąd trafią pieniądze, a teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcie.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówZmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibicówCzytaj dalej

Anna i Robert Lewandowscy wsparli polską służbę zdrowia

Kilka dni temu Anna i Robert Lewandowscy poinformowali, że przekażą milion euro na walkę z koronawirusem w Polsce. Ogłosili swoje plany we wspólnym oświadczeniu na Instagramie, dodając, że takie zachowanie jest dla nich konieczne w dzisiejszych bardzo trudnych czasach. Gest spotkał się z setkami pochwał ze strony ekspertów, ale również zwykłych kibiców w internecie.

Jako pierwszy pieniądze otrzyma szpital w Kędzierzynie-Koźlu. Chodzi o Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej, który rzekomo otrzymał już pieniądze. To dopiero początek, bo kolejne placówki mają dostać swoją część kwoty przelanej przez Lewandowskich już w najbliższym czasie.

Polski piłkarz rozwścieczył bramkarza Realu Madryt. Potrzebna była interwencja, było gorącoPolski piłkarz rozwścieczył bramkarza Realu Madryt. Potrzebna była interwencja, było gorącoCzytaj dalej

Anna i Robert Lewandowscy zachowali się wspaniale

Informację o przekazaniu pieniędzy na rzecz placówki na Opolszczyźnie przekazał Super Express. Już w najbliższym czasie powinniśmy poznać kolejne szpitale i placówki, które otrzymają pieniądze od Lewandowskich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News