Apoloniusz Tajner
East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Autor Bartosz Goluch - 4 Maja 2020

Internauci wylali wiadro pomyj na wnuczkę Apoloniusza Tajnera. 14-latka nagrała mocną odpowiedź (WIDEO)

Apoloniusz Tajner jest dumny z wnuczki, która kontynuuje rodzinną tradycję. 14-letnia Sara Tajner skacze na nartach i mimo młodego wieku osiąga duże sukcesy. Młoda zawodniczka spotyka się jednak z hejtem ze strony części internautów, którzy twierdzą, że swoją pozycję zawdzięcza wyłącznie nazwisku. Sara opublikowała film, w którym odpowiada na zarzuty.

Sara Tajner znalazła się na liście rezerwowej kadry młodzieżowej kobiet w skokach. Decyzja, ogłoszona w piątek przez Polski Związek Narciarski, spotkała się z ogromną krytyką. Część internautów twierdzi, że młoda zawodniczka prestiżową nominację otrzymała ze względu na osobę swojego dziadka, który pełni funkcję prezesa PZN.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
  2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu

Apoloniusz Tajner ma utalentowaną wnuczkę. Hejterzy są innego zdania

Należy zaznaczyć, że wyniki Sary są bardzo dobre i słusznie spotkały się z uznaniem trenerów kobiecej kadry skoków narciarskich. Hejterzy są jednak innego zdania. 14-latka podkreśla, że nie przejmuje się opinią krytyków. - Chciałabym poruszyć temat hejtu. Strasznie mnie to bawi, że ludzie hejtują mnie za moje nazwisko. Ja tak się urodziłam. Mam takie nazwisko. To nie zależy ode mnie. Sorry, ale nie. (...) Jeśli chodzi o moje skoki- nigdy nie chciałam skakać i nikt mnie do tego nie zmuszał. Sama w końcu zrozumiałam, że chcę skakać. To była moja decyzja, nikt mnie do tego nie pchał - powiedziała na swoim Instagramie.

14-latka zwróciła się z apelem do internautów. - Nie rozumiem osób, które nigdy nie miały kontaktu ze skokami, a i tak muszą wyrazić swoje zdanie. Ja jestem odporna na tego typu komentarze i szczerze się z tego śmieję, ale niektórym ludziom może to sprawić wiele cierpienia. Uważajcie na to, co piszecie w internecie - dodała w opisie do posta.

Sara Tajner budzi kontrowersje mimo dobrych wyników

14-letnia zawodniczka występuje w barwach zespołu SS-R LZS Sokół Szczyrk. W tym roku zajęła 6. miejsce w żeńskich mistrzostwach Polski na normalnej skoczni Skalite (HS-104) w Szczyrku. Wcześniej wygrała cykl LOTOS Cup w kategorii młodziczek. Zajęła również czwarte miejsce w plebiscycie "Dziennika Zachodniego" na najlepszego młodzieżowego sportowca wśród kobiet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News