Arkadiusz Milik
Facebook Arek Milik
Autor Piotr Mika - 2 Października 2020

Przełom ws. transferu Arkadiusza Milika. Wpłynęła oferta, zaskakujący kierunek

Arkadiusz Milik ma coraz mniej czasu na zmianę klubu przed zakończeniem letniego okienka transferowego, które zamyka się 5 października. Niestety, jak dotąd wszystkie negocjacje kończyły się fiaskiem i Polak ma coraz mniejsze pole manewru. Okazuje się, że pomocną dłoń chce do niego wyciągnąć jeden z klubów z Serie A.

Arkadiusz Milik pozamykał sobie większość kierunków, w które mógł się udać odchodząc z Napoli. Teraz okazuje się, że ratunkiem dla niego może być znów zespół z Serie A, który wciąż jest bardzo mocno zainteresowany usługami polskiego napastnika.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Jerzy Brzęczek nie poprowadzi reprezentacji Polski. Wiemy, kto zastąpi selekcjoneraJerzy Brzęczek nie poprowadzi reprezentacji Polski. Wiemy, kto zastąpi selekcjoneraCzytaj dalej

Arkadiusz Milik może zostać we Włoszech

Reprezentant Polski jeśli nie chce stracić niedawno rozpoczętego sezonu, musi szybko znaleźć nowy klub. Władze oraz trener Napoli zapowiedzieli już, że dla 26-letniego napastnika nie ma miejsca w składzie Azzurrich. Jeśli nie odejdzie, najbliższe miesiące spędzi na trybunach.

Niestety Arkadiusz Milik nie zdołał jak dotąd klubowych barw, mimo negocjacji z Juventusem, Romą, Tottenhamem czy Evertonem. Okazuje się jednak, że jest jeden klub, który przez cały czas interesuje się Polakiem i może skorzystać na tym, że jego poprzednie negocjacje zakończyły się fiaskiem.

Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Czytaj dalej

Włoski klub nie odpuszcza tematu Milika

Okazuje się, że Arkadiusz Milik może nie mieć innego wyboru jak zgodzić się na ofertę klubu, na który raczej nie spojrzałby przychylnym okiem jeszcze kilka tygodni czy miesięcy temu. W swoich szeregach 26-latka bardzo chce mieć Fiorentina, która miała robić już kilka podejść w tym okienku pod zakontraktowanie Polaka.

Wcześniej się nie udawało, ale teraz zarówno Napoli jak i Milikowi powinno zależeć na finalizacji transferu. Jak informuje włoski "Tuttosport", Fiorentina oferuje 5 mln euro za wypożyczenie Polaka na rok, a później 25 mln za wykupienie go z Napoli na stałe. Taka cena powinna raczej zadowolić władze Azzurrich. Teraz pozostawałoby tylko dogadanie się z Milikiem, którego wymagania finansowe podobno były kością niezgody w dużej części jego negocjacji z innymi klubami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News