Arkadiusz Milik transfer
YouTube - Sport.pl
Autor Piotr Bernaciak - 7 Kwietnia 2020

Napoli chce włączyć Arkadiusza Milika do wielkiej wymiany. Polak mógłby trafić do giganta

Arkadiusz Milik być może zmieni klub już w najbliższej przyszłości. Jak się dowiadujemy, Napoli zamierza włączyć go do wymiany między klubami, która z pewnością zainteresuje wielu kibiców.

Arkadiusz Milik może w najbliższym czasie rozstać się z Napoli, co nie jest żadną niespodzianką. Jak od dłuższego czasu informują media, klub z Neapolu wciąż nie może dojść do porozumienia z polskim snajperem w sprawie przedłużenia kontraktu, w związku z czym nie wyklucza się, że w najbliższym czasie dojdzie do przenosin. Drużyna prowadzona przez Gennaro Gattuso ma przejść latem rewolucję, a jedną z jej ofiar ma być Polak.

Jak się okazuje, to właśnie on może zostać wykorzystany przy transakcji związanej z przemodelowaniem składu. Przy okazji Arkadiusz Milik mógłby trafić do jednego z największych klubów na Starym Kontynencie, a jego przenosiny z pewnością byłyby jednym z hitów nadchodzącego wielkimi krokami okna transferowego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Transmituje wejście do kościoła i dzwoni na policję gdy wiernych jest zbyt dużo
Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeniPoznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeniCzytaj dalej

Arkadiusz Milik może zmienić klub

Jak się dowiadujemy, Napoli planuje wielką wymianę piłkarzy wraz z Milanem. Jej częścią miałby być właśnie Arkadiusz Milik. Polski napastnik wciąż nie może porozumieć się z klubem w sprawie przedłużenia kontraktu, a kością niezgody jest rzekomo zbyt wysoka kwota odstępnego proponowana przez klub. Snajper rzekomo rozgląda się już za nową drużyną.

Do Napoli w drugą stronę rzekomo powędrowałby Franck Kessie, środkowy pomocnik Milanu, który od dłuższego czasu jest jedną z wyróżniających się postaci w drużynie, która głównie rozczarowuje w tym sezonie. Gattuso pamięta występy pomocnika za czasów pracy w Milanie i zamierza sprowadzić go do Neapolu, a Milik miałby być właśnie częścią transakcji.

Dawid Kubacki - dziękujemy za wspaniałe zwycięstwa i najlepszy sezon w karierzeDawid Kubacki - dziękujemy za wspaniałe zwycięstwa i najlepszy sezon w karierzeCzytaj dalej

Arkadiusz Milik rozstanie się z Napoli?

Na jakiekolwiek konkrety w sprawie transferu Arkadiusza Milika przyjdzie nam jednak poczekać najwcześniej do lipca, kiedy ma zakończyć się sezon Serie A. Na ten moment nic nie wskazuje na to, by tego typu transfery miałyby zostać przeprowadzone wcześniej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czesi zapowiadają zniesienie ograniczeń. Niedługo otworzą wiele miejsc
  2. Tragedia na ekspresówce. 46-latek wymieniał oponę. Zginął pod kołami rozpędzonego seata
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Czeka nas nakaz noszenia maseczek? Ministerstwo Zdrowia wskazuje nawet jakich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News