Arkadiusz Milik transfer
instagram.com/officialsscnapoli
Autor Łukasz Kowalski - 8 Października 2020

Arkadiusz Milik skompromitowany przez władze Napoli. Zapadła decyzja, Polak w wielkich problemach

Arkadiusz Milik jest jednym z największych przegranych zakończonego niedawno okna transferowego. Polak poszedł na wojnę z obecnym klubem, SSC Napoli, które utrudniało jego transfer do innych klubów. Teraz władze klubu z Neapolu zdecydowały się jeszcze bardziej upokorzyć polskiego napastnika.

Arkadiusz Milik ma przed sobą bardzo trudne miesiące. Wszystko jest pokłosiem tego, co się działo w trakcie minionego okna transferowego. Polak już dawno zapowiedział władzom Napoli, że nie zamierza przedłużać wygasającego w przyszłym roku kontraktu i zamierza zmienić barwy klubowe.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Banki prześcigają się w zachęcaniu. W ING, mBank czy Pekao już dawno nie było tak atrakcyjnie
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Iga Świątek wzruszyła nas do łez. Co za gra Polki, mamy finał, pękamy z dumyIga Świątek wzruszyła nas do łez. Co za gra Polki, mamy finał, pękamy z dumyCzytaj dalej

Arkadiusz Milik ponownie upokorzony przez klub

To był początek niemal półrocznej sagi transferowej z udziałem Polaka. Początkowo wiele mówiło się o przenosinach Milika do Juventusu Turyn, ale w międzyczasie z klubu odszedł szkoleniowiec Starej Damy, Maurizio Sarri, który był wielkim entuzjastą sprowadzenia polskiego napastnika.

Przez kolejne miesiące wiele europejskich klubów wyrażało zainteresowanie zawodnikiem reprezentacji Polski. Media mówiły o takich uznanych markach jak: Atletico Madryt, Tottenham czy AS Roma. To właśnie Giallorossi byli najbliżej pozyskania Milika, ale transfer upadł na ostatniej prostej.

W połowie września Polak przeszedł już nawet testy medyczne przed dołączeniem do rzymskiego klubu. Mimo że wszystko poszło po myśli Milika, lekarze klubu ze stolicy Włoch uznali, że ryzyko odnowienia się kontuzji kolan u napastnika jest duże, dlatego Roma chciała od Napoli obniżenia ceny za Polaka o 5 milionów euro. To wywołało wściekłość u władz Napoli i praktycznie zamknęło rozmowy między klubami.

Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)Czytaj dalej

Bardzo trudna sytuacja Milika

Jeszcze w ostatnich godzinach okna transferowego po Milika zgłosiła się Fiorentina, ale jak informował Matusz Borek, była to oferta wypożyczenia, i Napoli, żądało od polskiego napastnika przedłużenie kontraktu o rok przy tej transakcji, na co Polak miał się nie zgodzić. Wygląda na to, że najbliższe tygodnie Polak spędzi na trybunach, ewentualnie jeszcze jest szansa na transfer do Rosji, gdzie okno transferowe zamyka się 17 października.

Władze Napoli już dawno zapowiedziały, że dla Milika nie ma już miejsca w drużynie. Klub po przejściach z Polakiem zdecydował się go jeszcze bardziej upokorzyć. Napoli nie zgłosiło polskiego napastnika do rozgrywek Serie A, a teraz jeszcze nie ma go w kadrze na mecze grupowe Ligi Europy. Tam Azzurri zmierzą się z Realem Sociedad, AZ Alkmar i HNK Rijeka. Los Polaka podzielili także Fernando Llorente oraz Kévin Malcuit.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Śmierć Polaków w Niemczech. Jeden z nich osierocił 4-letnią córeczkę. Młoda wdowa prosi o pomoc
  2. Mars może skrywać niesamowitą tajemnice. Zaskakujące słowa kosmonauty
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Miłość nie zna żadnych granic. Poruszające i piękne zdjęcie ze ślubu obiegło już świat, historia doprowadza do łez

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News