Arkadiusz Milik nowy kluib
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 9 Października 2020

Były pracownik Napoli się wygadał. Wiemy już, dokąd trafi Arkadiusz Milik, wszystko stało się jasne

Arkadiusz Milik nie zdołał zmienić klubu w zakończonym kilka dni temu oknie transferowym, choć wiele wskazywało na to, że ostatecznie pożegna się on definitywnie z Napoli. Jak jednak twierdzi dyrektor klubu z Neapolu, przenosiny Polaka są już jedynie kwestią czasu.

Arkadiusz Milik usilnie próbował odejść z Napoli jeszcze w tym roku. Napastnik reprezentacji Polski spisywał się całkiem przyzwoicie w Serie A i wydawało się, że znajdą się zainteresowani jego usługami i nawet pomimo tego, że nie brakowało chętnych, to nie udało się dojść do porozumienia z żadnym klubem. W związku z tym przynajmniej do końca tego roku Arkadiusz Milik będzie musiał pogodzić się z rolą zawodnika niepotrzebnego w Neapolu.

Jeden z byłych pracowników Napoli powiedział, dokąd w najbliższym czasie trafi napastnik reprezentacji Polski. Wielu fanów zastanawiało się, czy ostatecznie uda mu się trafić tam, gdzie sam chciał przejść jeszcze pod koniec lata, jednak ostatecznie do tego nie doszło.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragedia obiegła Polskę. Anna Pęksa zginęła w wypadku samochodowym, jej zasługi dla sportu są bezgraniczne
  2. Policja ruszyła na łowy. Masowe kontrole na polskich ulicach
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Nie do wiary, ile kosztują buty Anny Lewandowskiej. Wielu Polaków nie może sobie na nie pozwolić, monstrualna cenaNie do wiary, ile kosztują buty Anny Lewandowskiej. Wielu Polaków nie może sobie na nie pozwolić, monstrualna cenaCzytaj dalej

Arkadiusz Milik zmieni klub w najbliższym możliwym terminie

Na temat transferu Arkadiusza Milika wypowiedział się nie kto inny, jak Massimo Sparnelli, były rzecznik prasowy Napoli. Z racji swojej funkcji z pewnością możemy powiedzieć, że miał on dobry kontakt z każdym z piłkarzy i na pewno wie więcej, niż podrzędny pracownik klubu. Postanowił on udzielić wywiadu, w którym ogłosił, jaka będzie przyszłość Arkadiusza Milika.

- Gdzie trafi Arkadiusz Milik? Na pewno wiem, że opuści drużynę Napoli już w styczniu przyszłego roku. Wiem już, gdzie Polak będzie grał. Trafi do drużyny portugalskiego trenera Paulo Fonseki, czyli do Romy - przyznał były rzecznik klubu.

Czy podczas uprawiania sportu trzeba nosić maseczkę? Mamy komentarz ministerstwaCzy podczas uprawiania sportu trzeba nosić maseczkę? Mamy komentarz ministerstwaCzytaj dalej

Arkadiusz Milik jednak odejdzie z Napoli

W ostatnich dniach Napoli zdecydowało się nawet wykreślić Arkadiusza Milika z listy piłkarzy zgłoszonych do wszelkich rozgrywek. Oznacza to, że do stycznia niemal na pewno nie zobaczymy go na murawie w trakcie żadnego spotkania klubu, a jedyną szansę na występy mieć będzie podczas spotkań reprezentacji Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Niewielu wie, że córka Marii Skłodowskiej-Curie również była geniuszem. Dostała najbardziej prestiżową nagrodę
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" wzruszył telewidzów. Jeden występ całkowicie skradł serca jurorów

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News