Arkadiusz Milik zostanie w Napoli
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Bernaciak - 10 Stycznia 2021

Fatalna wiadomość dla Arkadiusza Milika. Chodzi o transfer do Atletico, media nie mają wątpliwości

Arkadiusz Milik był jednym z faworytów do transferu do Atletico Madryt. Hiszpanie poszukiwali nowego napastnika po odejściu Diego Costy. Wszystko wskazuje na to, że udało im się go znaleźć. Media informują o pewnym transferze, co jest złą informacją dla polskiego napastnika.

Arkadiusz Milik usilnie próbuje zmienić klub. Polski napastnik nie ukrywa, że nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Neapolu i chciałby odejść już zimą, by przed Euro 2020 wrócić do optymalnej formy. Wskazuje jednak na to coraz mniej.

Wydawało się, że niemal na pewno uda mu się pożegnać z ekipą ze Stadio Diego Maradona, jednak ostatecznie wygląda na to, że będzie musiał spędzić kolejne pół roku na trybunach. Kolejna opcja transferu ma upaść, o czym informują media.

Wszystko przez transfer dokonywany właśnie przez Atletico Madryt. Drużyna szuka napastnika po odejściu Diego Costy i w tym momencie wszystko wskazuje na to, że zostanie nim Moussa Dembele, co potwierdził również dyrektor sportowy.

Arkadiusz Milik z kolejnym kłopotem

Wydawało się, że niemal na pewno Arkadiusz Milik odejdzie z Napoli tej zimy do Atletico. Miał być bardzo zainteresowany przenosinami do Hiszpanii, jednak wobec rozbieżności finansowych związanych z negocjacjami z samym Napoli Polak zapewne zostanie we Włoszech.

Poruszające słowa Kamila Stocha o żonie. Skoczek wzruszył Polaków do łez, piękne słowaPoruszające słowa Kamila Stocha o żonie. Skoczek wzruszył Polaków do łez, piękne słowaCzytaj dalej

Okazuje się, że Atletico Madryt kompletnie zrezygnowało z jego usług. Jak informuje sam Juninho, dyrektor sportowy Olympique Lyon, Moussa Dembele przeniesie się właśnie do Madrytu. Napastnik nie ukrywał, że zamierza zmienić miejsce pracy.

Brazylijski dyrektor potwierdził także, że Dembele porozumiał się już z Atletico i prawdopodobnie odejdzie z ligi francuskiej już w styczniu. Lider ligi hiszpańskiej znalazł zastępstwo dla Costy wyjątkowo szybko, co oznacza spory problem dla Polaka.

Nie zanosi się na to, by Napoli miało dojść do porozumienia z którymkolwiek z zainteresowanych klubów, dlatego napastnika reprezentacji Polski czeka kolejne pół roku na trybunach i prawdopodobny brak powołania na Euro 2020.

Arkadiusz Milik zostanie w Napoli

Wszystkie możliwe opcje transferu upadają, dlatego sytuacja z pewnością nie jest dla Polaka kolorowa. Z pewnością chciałby on odejść już teraz, ale wydaje się, że jest to niemożliwe. Mówi się o przenosinach do Juventusu, ale miałoby dojść do nich dopiero po mistrzostwach Europy.

Jerzy Brzęczek głośno zapowiadał, że jeżeli Milik nie zmieni klubu i nie zacznie grać, to nie zostanie powołany na Euro 2020. Byłby to potężny cios dla napastnika, który przez wielu uznawany był za nadzieję naszej drużyny narodowej.

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News