Arkadiusz Milik
Facebook Arkadiusz Milik
Autor Mateusz Dziubiński - 10 Maja 2020

Arkadiusz Milik na wylocie z Napoli. Klub znalazł już następcę Polaka

Arkadiusz Milik najprawdopodobniej w ciągu najbliższych tygodni opuści Napoli. Polskiego napastnika otaczają liczne spekulacje, ale wszystko wskazuje na to, że jednak nie przedłuży umowy z dotychczasowym pracodawcą. Klub wydaje się również być przygotowany na zakończenie współpracy i wytypował już zawodnika, który zastąpi reprezentanta Polski.

Arkadiusz Milik już niemal na pewno opuści Neapol. Działacze klubu z południa Włoch rozpoczęli negocjacje w sprawie sprowadzenie zawodnika, który wzbudza wielkie zainteresowanie na rynku transferowym. Zostanie on następcą Polaka w linii ofensywnej.

72-letni Arnold Schwarzenegger pokazał co potrafi. Sylvester Stallone może tylko pozazdrościć (WIDEO)72-letni Arnold Schwarzenegger pokazał co potrafi. Sylvester Stallone może tylko pozazdrościć (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Arkadiusz Milik odejdzie z Napoli. Klub zna już jego następcę

Od kilku tygodni nie ustają spekulacje na temat przyszłości Arkadiusza Milika. Napastnik reprezentacji Polski nie potrafił osiągnąć porozumienia z Napoli w kwestii przedłużenia kontraktu i najprawdopodobniej już po sezonie zmieni pracodawcę. Choć sam piłkarz niczego nie potwierdza, dziennikarze prześcigają się w donosach, jaki zespół zasili piłkarz.

Najpoważniejszym kandydatem do zakontraktowania Milika jest Juventus, który planuje dokonać zmian wśród napastników występujących obecnie w Turynie. Mówi się o odejściu Gonzalo Higuaina, którego miałby zastąpić właśnie Polak. Zwolennikiem takiego rozwiązania jest podobno trener “Starej Damy” Maurizio Sarri, który pracował z Milikem w Napoli. Wciąż aktualna drużyna reprezentanta Polski wydaje się nie przejmować odejściem bramkostrzelnego napastnika i już wytypowała jego następcę. Do klubu ma zawitać rewelacyjny piłkarz z ligi rosyjskiej.

Polski sport budzi się do życia. Wspaniały sukces naszego zawodnika, sięgnął po medal (WIDEO)Polski sport budzi się do życia. Wspaniały sukces naszego zawodnika, sięgnął po medal (WIDEO)Czytaj dalej


Utalentowany snajper z ligi rosyjskiej chce grać w Napoli

Kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia, że Napoli zainteresowane jest sprowadzeniem reprezentanta Iranu występującego w Zenicie Sankt-Petersburg, Sardara Azmouna. To, co jeszcze niedawno było tylko plotką, zdaje się stawać faktem. Piłkarza w swoim składzie widziałbym takie kluby jak Leicester, West Ham United i Everton.

Zdaniem “La Gazzetta dello Sport” on jednak postanowił odrzucić ich zakusy i zadeklarował chęć dołączenia do Napoli. Kwot, jaką Włosi mieliby przelać za transakcję do Rosji, wynosi 15 milionów euro. Azmoun rozegrał w tym sezonie 29 spotkań, zdobył 14 goli i 7 asyst.

Źródło: “La Gazzetta dello Sport”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niespodziewane słowa Łukasza Szumowskiego. Mówi o wakacjach i podaje terminy
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Polska może mieć nowy sposób znoszenia restrykcji. Miliony Polaków do normalności mogłoby wrócić szybciej od reszty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News