Arkadiusz Milik kontrakt
Twitter - Napoli
Autor Piotr Bernaciak - 15 Lutego 2020

Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję

Arkadiusz Milik od dłuższego czasu negocjował przedłużenie kontraktu z Napoli. Sytuacja stała się jednak ostatnio wyjątkowo niejasna, co doprowadziło do wielu wątpliwości. Wiele wskazuje na to, że jednak dojdzie do transferu z ekipy wicemistrza Włoch.

Arkadiusz Milik z pewnością jest jednym z najważniejszych punktów w ekipie Napoli w tym sezonie. Napastnik reprezentacji Polski radzi sobie wyśmienicie i zdobywa bramki w kolejnych spotkaniach Serie A, jednak sam zespół nie radzi sobie tak dobrze. Między innymi przez fatalną postawę w defensywie drużyna prowadzona przez Gennaro Gattuso nie ma już większych szans na grę w Lidze Mistrzów.

Teraz dowiadujemy się, że drużyna może do tego stracić swojego najlepszego strzelca. Arkadiusz Milik jest o krok od transferu z Napoli. Polak długo negocjował warunki przedłużenia umowy z klubem z Włoch, jednak od pewnego czasu utknęły w martwym punkcie. Teraz Polak rzekomo podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości.

Żyła komentuje swoje wielkie zwycięstwo. Żyła komentuje swoje wielkie zwycięstwo. "Zepsułem dwa skoki i wygrałem"Czytaj dalej

Arkadiusz Milik chciał przedłużyć kontrakt z Napoli

Początkowo Arkadiusz Milik wcale nie zamierzał odchodzić z Napoli. Wydawałoby się, że obie strony osiągną porozumienie, bowiem wszystko zależało jedynie od tego, czy zostanie zrealizowana pewna klauzula. Polski napastnik najbardziej chciał, aby umożliwiono mu wpisanie do kontraktu klauzuli odstępnego, w związku z czym zarobić mógłby zarówno klub, jak i piłkarz.

Arkadiusz Milik dostał propozycję sporej podwyżki (miałby zarabiać o 2 miliony euro więcej na przestrzeni całego roku), jednak to właśnie klauzula wykupu była dla niego najważniejsza. Włoskie media donoszą, że polski napastnik odpuścił już dalsze negocjacje ze swoim obecnym klubem i będzie domagał się przenosin w letnim oknie transferowym.

Ogromny sukces Magdy Linette. Polka wygrała i awansowała do wielkiego finału, coś niesamowitegoOgromny sukces Magdy Linette. Polka wygrała i awansowała do wielkiego finału, coś niesamowitegoCzytaj dalej

Arkadiusz Milik podjął decyzję

Obecna umowa Arkadiusza Milika z Napoli obowiązuje do 2021 roku, jednak z pewnością znajdzie się wielu zainteresowanych jego usługami. Już tej zimy możliwe były przenosiny do Betisu, jednak ostatecznie nie doszły one do skutku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału
  2. Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News