Arkadiusz Milik
Facebook SSC Napoli
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Września 2020

Koniec transferowej sagi z Arkadiuszem Milikiem? Znamy szczegóły transferu i umowy Polaka

Arkadiusz Milik po raz kolejny gości na czołówkach sportowych serwisów informacyjnych. Polski napastnik od wielu miesięcy bezskutecznie próbuje odejść z SSC Napoli, a ostatnio poszedł z klubem na otwartą wojnę i blokował swój transfer. Teraz jednak wygląda na to, że 26-latek może być blisko zmiany pracodawcy. Poznaliśmy szczegóły odejścia snajpera z Neapolu.

Arkadiusz Milik ostatnio blokował swój transfer, by odegrać się na właścicielu Napoli Aurelio De Laurentiisie, jednak wszystko wskazuje na to, że jednak opuści klub. Do mediów przedostały się informacje na temat negocjacji transferowych z potencjalnym nowym klubem Polaka.

Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówPatogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
  3. Patogwiazda FAME MMA okrutnie zwyzywała byłą dziewczynę. Wszystko na oczach tysięcy widzów


Arkadiusz Milik walczy z Napoli i blokuje transfer

Chyba jeszcze nigdy nie było takiego zamieszania z udziałem polskiego zawodnika. Arkadiusz Milik już kilka miesięcy temu zadeklarował, że nie przedłuży umowy z Napoli i chce zmienić klub tego lata. Początkowo Neapolitańczycy protestowali i domagali się wielkich pieniędzy za transfer, jednak kolejni kupcy rezygnowali z pozyskania zawodnika.

Ostatnio transfer blokował sam Arkadiusz Milik, który podobno jest wściekły na właściciela klubu Aurelio De Laurentiisa i trenera Gennaro Gattuso, którzy jasno postawili sprawę i ogłosili, że nie ma dla niego już miejsca w drużynie. Milik, by odegrać się na Napoli, miał odrzucić niemal dopięty już transfer do AS Romy. Czwartkowy poranek przyniósł kolejne doniesienia na temat przyszłości polskiego piłkarza.

Justyna Żyła przeszła operacje plastyczne? Gabinet medycyny estetycznej analizuje jej wygląd (FOTO)Justyna Żyła przeszła operacje plastyczne? Gabinet medycyny estetycznej analizuje jej wygląd (FOTO)Czytaj dalej


Szczegóły transferu Milika do AS Romy

W ostatnich dniach AS Roma i Napoli prowadziły zaawansowane rozmowy na temat transferu Polaka, jednak jak wspomnieliśmy, zawodnik nie zgodził się dołączyć do ekipy ze stolicy Włoch. W środę do Rzymu udał się jednak agent Milika David Pańtak. Dziennikarz Rai Sports Ciro Venerato na antenie “Radio Kiss Kiss” zdradził, że zna szczegóły umowy pomiędzy Romą i Napoli, jeśli Arkadiusz Milik zgodzi się na transfer.

Roma ma zapłacić za napastnika 18 milionów euro, jednak to nie wszystko. Klub z południa Włoch zagwarantował sobie ciekawe bonusy. Za każde dziesięć bramek zdobyte przez Milika, na konto Napoli wpłynie dodatkowy milion euro. Zapis ten jednak mówi o maksymalnej kwocie czterech milionów euro. Wychodzi zatem na to, że Arkadiusz Milik może finalnie kosztować 23 miliony euro. Jak informowaliśmy wcześniej, w Rzymie 26-latek może liczyć na ogromną podwyżkę. Teraz wszystko w jego rękach.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl przygotował ogromną wyprzedaż, aż 300 produktów za bezcen. Rabaty nawet do 80 proc.
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. ZUS łączy siły dla polskich dzieci. Mało kto wie co takiego robi instytucja

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News