Arkadiusz Milik
Facebook - Arkadiusz Milik
Autor Mateusz Dziubiński - 19 Listopada 2020

Arkadiusz Milik pomaga Polakom w walce z pandemią. Wielu Polaków może skorzystać, mało kto zna prawdę

Arkadiusz Milik pokazał, że ma ogromne serce. Choć w ostatnich miesiącach polskiemu napastnikowi nie wiodło się na boisku piłkarskim, nie znaczy to, że pozostawał on bezczynny. Jak się okazuje, reprezentant Polski postanowił pomóc Polakom w trudnym czasie pandemii koronawirusa. Milik ruszył z fantastyczną akcją. Wykazał się też niesamowitą skromnością, gdyż nie nagłaśniał sprawy w mediach. 

Arkadiusz Milik niesamowicie zaskoczył wszystkich Polaków. Okazuje się, że napastnik Biało-czerwonych w tajemnicy organizuje pomoc dla ludzi potrzebujących w czasie pandemii koronawirusa. Dowiedzieliśmy się, że to nie pierwsza taka akcja prowadzona przez piłkarza.

Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportuWłaśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  2. Spektakularna oferta w Lidlu. Produkty, o których marzą tysiące kobiet już od dziś za śmieszne pieniądze
  3. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem


Arkadiusz Milik wspiera potrzebujących w pandemii

W ostatnich miesiącach Arkadiusz Milik był częstym bohaterem mediów. O polskim napastniku mówiło się często za sprawą doniesień transferowych, a także skomplikowanej sytuacji, w jakiej znalazł się w Napoli, gdy z jego przenosin do innego klubu nic nie wyszło.

Milik nie może liczyć na grę we włoskim zespole i przez wielu kibiców został potępiony za swoje zachowanie. 26-latek pokazuje jednak wszystkim, że nawet mimo trudności w życiu zawodowym, chce robić wiele dobrego. Piłkarz postanowił pomóc Polakom w czasie pandemii.

Arkadiusz Milik w 2018 roku otworzył w Katowicach własną restaurację. Lokal o nazwie Food&Ball to bardzo popularne miejsce spotkań kibiców w śląskim mieście. Wnętrze zdobi mnóstwo pamiątek przekazanych przez piłkarza. Zobaczyć tam można wiele wspaniałych koszulek piłkarskich gwiazd i fantastyczne gadżety.

Z powodu pandemii koronawirusa i panujących na terenie Polski obostrzeń, lokal pozostaje zamknięty dla klientów. Jego pracownicy, w porozumieniu z Arkadiuszem Milikiem pracują jednak na pełnych obrotach. W tym trudnym czasie organizują pomoc dla Polaków.

Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem BońkiemMedia dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem BońkiemCzytaj dalej

Piłkarz w tajemnicy organizuje pomoc dla potrzebujących

- Przygotowujemy obiady i dostarczamy je busem do sąsiedzkich osiedli. Nasi sąsiedzi mogą kupić zestawy za 5 złotych. Codziennie publikujemy na facebooku restauracji, które miejsca odwiedzimy - powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty szef restauracji Food&Ball Krzysztof Ciemiera.

Okazuje się, że już kilka miesięcy temu, podczas pierwszego lockdownu restauracja Arkadiusza Milika włączyła się do aktywnej pomocy walczącym z pandemią. Pracownicy napastnika Napoli przygotowywali posiłki i rozwozili je do szpitali w Katowicach, Tychach, Chorzowie i Mikołowie.

Dania wręczane były zupełnie za darmo lekarzom i pacjentom w podeszłym wieku.Na pomysł wpadli zarządzający restauracją wspólnie z Arkadiuszem Milikiem. Piłkarz z Włoch organizował także akcje i licytacje w internecie, z których dochód przeznaczono na organizację posiłków dla lekarzy.

Dowiedzieliśmy się, że Arkadiusz Milik już wcześniej organizował pomoc dla potrzebujących. Piłkarz wykazał się niezwykłą skromnością, gdyż nie afiszował się ze swoją działalnością w mediach. Zorganizował np. wigilię dla dzieci z fundacji “Bezpieczna Twierdza”, a następnie poszedł z nimi do kina.

To nie koniec planów pomocy restauracji piłkarza. - Chcemy przygotować paczki dla domów dziecka, przygotować posiłki dla potrzebujących rodzin. My działamy na miejscu, Arek nadzoruje wszystko z Włoch. Na pewno, gdy wrócimy do normalnych czasów, będzie chciał pomóc na miejscu - zdradził Krzysztof Ciemiera. Dla Arkadiusza Milika i jego współpracowników wielkie brawa!

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Finansów. Każdy może dostać podobną, niebezpieczną wiadomość
  2. Pamiętacie Nel z “Pustyni i w puszczy”? Karolina Sawka wyrosła na piękną kobietę, internauci są pod wrażeniem
  3. Właśnie dotarła do nas tragiczna informacja. Nie żyje polski mistrz świata, był lokalną legendą sportu
  4. Media dotarły do informacji. Wiadomo już, czy Jerzy Brzęczek zostanie zwolniony, wkrótce spotkanie ze Zbigniewem Bońkiem
  5. Robert Lewandowski ujawnił przed kamerami, dlaczego Brzęczek zdjął go z boiska. Prawda wyszła na jaw, wszystko było zaplanowane
  6. Na zdjęciu ukrywa się dziecko. Potrafisz je odnaleźć? Przypominamy o odblaskach
  7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News