Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński
Instagram
Autor Bartosz Goluch - 20 Lutego 2020

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrok

Piłkarze Napoli, w tym Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński wytoczyli proces prezesowi Napoli Aurelio De Laurentiisowi. Sąd w Neapolu wydał nieprawomocny wyrok w tej sprawie.

Sprawa dotyczy konfliktu w klubie, który wybuchł w listopadzie zeszłego roku. Po słabszych wynikach prezes Aurelio De Laurentiis postanowił wysłać piłkarzy na tygodniowe zgrupowanie. Zawodnicy nie zgodzili się na takie rozwiązanie i zostali ukarani grzywnami, które wyniosły w sumie 2,5 mln euro. Sąd pierwszej instancji wydał wyrok.

Cristiano Ronaldo daje Cristiano Ronaldo daje "kieszonkowe" swojej narzeczonej. Astronomiczna sumaCzytaj dalej

Napoli - piłkarze 1:0

Włoskie media podają, że "prezes klubu wygrał pierwszą rundę" z Polakami i spółką. Oprócz naszych reprezentantów odwołanie w sprawie nałożonej przez De Laurentiisa złożyli również Lorenzo Insigne, Hirving Lozano, Kostas Manolas i Dries Mertens. Ich wniosek dotyczył zmiany sędziego powołanego przez De Laurentiisa, Bruno Piacciego.

Szóstka piłkarzy twierdzi, że Piacci nie jest w pełni niezależny, gdyż już przy wcześniejszych rozprawach związanych z Napoli był wybierany przez De Laurentiisa. Sąd odrzucił jednak apelację i Piacci będzie uczestniczył w każdym z postępowań dotyczących wszystkich 24 zawodników klubu spod Wezuwiusza.

Szalony filmik Mariusza Pudzianowskiego. Rozbawił internautów do łez (WIDEO)Szalony filmik Mariusza Pudzianowskiego. Rozbawił internautów do łez (WIDEO)Czytaj dalej

Piłkarze Napoli nie tracą nadziei

W sprawie każdego zawodnika ruszy odrębne postępowanie przed sądami w Neapolu i Rzymie, które ustalą wysokość kar. W każdym z nich będzie orzekało trzech sędziów: sędzia powołany przez prezesa Napoli, piłkarza oraz przewodniczący wybrany przez właściwy sąd.

Przypomnijmy, kara nałożona na graczy przez ekscentrycznego prezesa Napoli wyniosła 25 proc. miesięcznej pensji. Najbardziej "po kieszeni" dostali Lorenzo Insigne (350 tys. euro) oraz Allan (200 tys.).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News