Arkadiusz Milik AS Roma
facebook.com/arkadiuszmilik
Autor Łukasz Kowalski - 20 Września 2020

Arkadiusz Milik zatrzymany przez policję na lotnisku. Był w drodze do klubu, z którym ma podpisać kontrakt (WIDEO)

Arkadiusz Milik nie ma najłatwiejszych dni w ostatnim czasie. Od dłuższego czasu ciągnie się saga transferowa z udziałem Polaka, który jest bardzo bliski przenosin do AS Romy. Polski napastnik ma już za sobą badania medyczne, ale jeszcze nie może być pewnym transferu. Na domiar złego został zatrzymany przez policjanta.

Arkadiusz Milik w ciągu najbliższych godzin ma zostać nowym zawodnikiem AS Romy. Saga transferowa z udziałem Polaka trwa już od wielu miesięcy i wygląda na to, że będzie miała już swój koniec. Włoskie media od kilku dni zgodnie podają, że Milik ma zostać nowym napastnikiem AS Romy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Nawet 74 tys. Polek może załapać się na dodatkowe pieniądze. Trzeba tylko pilnować terminów
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Adam Małysz odpowiada na zarzuty Ziobry. Padły mocne słowa, konflikt się zaostrzaAdam Małysz odpowiada na zarzuty Ziobry. Padły mocne słowa, konflikt się zaostrzaCzytaj dalej

Arkadiusz Milik napotkał niespodziewane problemy

Przełom w sprawie transferu polskiego napastnika do rzymskiego klubu nastąpił w ty, tygodniu. Początkowo sprawa przenosin Milika do Romy był jedynie spekulacją, ale we wtorek kluby miały osiągnąć porozumienie w sprawie transferu. Jak podają włoskie media, Napoli za Polaka ma otrzymać około 20 milionów euro plus ewentualne bonusy.

Do porozumienia z klubem ze stolicy Włoch doszedł sam zawodnik, który ma podpisać pięcioletną umowę, na mocy której ma zarabiać ok. 4,5-5 milionów euro za sezon. Teraz przed Polakiem najbardziej intensywne dni związane z przenosinami, do których wcale nie musi ostatecznie dojść.

Polski napastnik ma za sobą bardzo intensywną sobotę. Milik już o 7 rano musiał wyjechać ze swojego domu w Neapolu do Rzymu, gdzie czekał na niego prywatny samolot. W stolicy Włoch stawił się na lotnisku Ciampino, skąd w towarzystwie Massimo Manary, dyrektora medycznego Romy miał się udać do jednej ze szwajcarskich klinik.

Kapitalny występ Bartosza Zmarzlika. Polska gwiazda żużla o krok od ogromnego sukcesuKapitalny występ Bartosza Zmarzlika. Polska gwiazda żużla o krok od ogromnego sukcesuCzytaj dalej

Polak zatrzymany przez policjanta

Jednak jeszcze przed wejściem na pokład samolotu Milik napotkał niespodziewane problemy. Na wejściu na lotnisko zatrzymał go policjant. "La Gazzetta dello Sport" relacjonuje, że powodem zatrzymania Polaka był brak maseczki ochronnej na jego twarzy.

- Był tak śpiący, że jej zapomniał - pisała włoska gazeta. Policjant zaprosił polskiego zawodnika do jednego z pomieszczeń przeznaczonych dla służb odpowiadających za bezpieczeństwo obiektu i wręczył mu jednorazową maseczkę, ale najpierw zrobił sobie z Polakiem zdjęcie. Całe zajście zostało nagrane i udostępnione w internecie.

Testy medyczne w szwajcarskiej klinice Klinik Gut w St. Moritz przeszły pomyślnie. Władze Romy chciały przede wszystkim sprawdzić stan kolan Polaka, z którymi miał w przeszłości problemy. Jednak pomyślne przejście pomyślnych testów medycznych nie oznacza, że transfer dojdzie do skutku.

Wszystko zależy jeszcze od sprzedaży Edina Dżeko z Romy do Juventusu. To właśnie miejsce Bośniaka Milik miałby zająć w drużynie Giallorossich. Problemy przy transferze robi także Napoli. Za polakiem ciągną się problemy związane z ubiegłorocznym buntem piłkarzy Napoli, którzy nie stawili się na karne zgrupowanie. - Aby dojść do porozumienia, Milik musiałby zrezygnować z kilkumiesięcznej pensji i zawsze pozostawać w gotowości na ewentualny proces cywilny - informowała niedawno "La Gazzetta dello Sport".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Lidl sprzedaje maseczki za bezcen ale trzeba się spieszyć. Wspaniałe wieści dla wszystkich Polaków
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Kelnerka nie mogła znieść nieprzyjemnego klienta, którego obsługiwała latami. Przed śmiercią sprawił jej niespodziankę, nie wierzyła własnym oczom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News