Arkadiusz Milik może zmienić klub
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 15 Sierpnia 2019

Arkadiusz Milik przeniesie się do giganta Serie A? Przedstawiciele klubu są zainteresowani

Arkadiusz Milik z pewnością jest jednym z najlepszych napastników występujących w lidze włoskiej. Już niebawem będzie mógł dzięki temu trafić do ligowego giganta. Pojawiły się plotki, że jeden z najbardziej utytułowanych klubów chce sprowadzić polskiego napastnika.

Arkadiusz Milik może zmienić klub już tego lata. Wydawałoby się, że polski napastnik doskonale czuje się w Napoli, które regularnie walczy w Lidze Mistrzów i może prezentować się jako jeden z najlepszych zespołów, jednak wygląda na to, że włodarze klubu nie są do niego w pełni przekonani. Wciąż trwają poszukiwania ewentualnego następcy dna Polaka.

Niewykluczone, że już niedługo będzie on chciał przenieść się do innego klubu w związku z niezdecydowaniem szefostwa Napoli. Chce je bowiem wykorzystać Roma, a więc drużyna, która zamierza podnieść się po nieudanym sezonie i wrócić do rywalizacji w Lidze Mistrzów. Pomóc w tym miałby jej właśnie napastnik reprezentacji Polski.

Neymar wyzywany przez kibiców PSG. Neymar wyzywany przez kibiców PSG. "Niech spier... do Barcelony"Czytaj dalej

Wszystko miałoby stać się za sprawą wymiany przeprowadzonej przez trzech gigantów ligi włoskiej, dzięki której każdy z klubów mógłby wzmocnić się, a jednocześnie znacząco osłabić Juventus.

Roma miałaby pozbyć się Edina Dżeko, który trafiłby do Interu. Klub z Mediolanu wobec obecności Romelu Lukaku posiada już wysokiej klasy napastnika, ale chciałby mieć dla niego również wartościowego zmiennika w postaci Bośniaka. Dzięki temu transferowi Inter mógłby sprzedać niepotrzebnego Mauro Icardiego do Napoli. Zadowolone szefostwo klubu spod Wezuwiusza nie robiliby wówczas problemów Arkadiuszowi Milikowi.

Polak mógłby trafić do ekipy giallorossich, niewątpliwego giganta Serie A, jednak potrzebne jest przeprowadzenie jeszcze dwóch transferów, które pomogłyby każdej z drużyn wzmocnić się i jednocześnie uniemożliwić Icardiemu przenosiny do Juventusu, któremu tak bardzo zależy na Argentyńczyku po bardzo prawdopodobnym odejściu Mario Mandżukicia do Bayernu.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News