Arkadiusz Milik może zmienić klub
Łączy nas piłka
Autor Piotr Bernaciak - 26 Lipca 2019

Arkadiusz Milik zmieni klub?! Pojawiają się nowe informacje

Arkadiusz Milik już w najbliższym czasie może odejść z Napoli. Wiele wskazuje na to, że klub spod Wezuwiusza będzie chciał dokonać rewolucji kadrowej. Może to wpłynąć właśnie na pozycję polskiego napastnika w zespole.

Arkadiusz Milik cieszy się ogromnym szacunkiem wśród kibiców SSC Napoli. Polski napastnik dwukrotnie dochodził do zdrowia po bardzo poważnej kontuzji i udawało mu się potwierdzać, że należy do czołówki napastników w Serie A. W minionym sezonie był najlepszym strzelcem swojego zespołu, w związku z czym naturalnym jest, że wzbudza zainteresowanie innych klubów.

Zaskoczenie może jednak budzić to, że nie chodzi o zespoły ze światowego topu. Na ten moment mówi się o kilku interesujących kierunkach, które są obecnie najbliższe Milikowi. Okazuje się, że polski snajper może trafić do drużyny zarówno z Serie A, jak i z ligi hiszpańskiej.

Niespodziewane zwycięstwo Lechii z Brondby. Efektowna gra gdańszczanNiespodziewane zwycięstwo Lechii z Brondby. Efektowna gra gdańszczanCzytaj dalej

Zainteresowanie Arkadiuszem Milikiem wyrazić miała Roma. Klub ze stolicy Włoch chciałby nawiązać do swoich ostatnich świetnych występów sprzed parunastu miesięcy i wrócić do walki o Ligę Mistrzów. Potrzebne są jednak do tego transfery zawodników lepszych od tych, którzy obecnie znajdują się w Rzymie. Jednym z nich miał być właśnie Milik.

Drugim, znacznie poważniejszym kierunkiem może być właśnie Real Betis, klub z hiszpańskiej Sewilli. Drużyna bardzo wzmocniła się w tym oknie transferowym, nieoczekiwanie finalizując transfer Nabila Fekira za niecałe 20 milionów euro. Sprowadzenie Francuza za tak niską cenę wydaje się być świetną okazją, bo jest to piłkarz z predyspozycjami na zostanie gwiazdą ligi.

Betis potwierdził, że zamierza walczyć w tym sezonie o grę w europejskich pucharach. Niewykluczone, że pomoże mu w tym właśnie Milik. Władze klubu potwierdziły, że uważają Polaka za świetnego piłkarza, ale nie mogą wypowiadać się więcej na jego temat. Wiele osób twierdzi, że jest to jasny sygnał zainteresowania z ich strony.

Okazuje się więc że możliwość zmiany klubu przez Arkadiusza Milika staje się coraz bardziej realna. Możliwe, że Polak zmieni klub już w ciągu najbliższych dni, gdy pojawi się oferta od Betisu. To właśnie kierunek hiszpański wydaje się być tym bardziej prawdopodobnym.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News