Arkadiusz Reca - decyzja
Instagram/ArkadiuszReca
Autor - 10 Września 2020

Wyjaśniła się przyszłość Arkadiusza Recy. Polak miał odejść, podejmie jednak wielkie wyzwanie

Wiadomo już, gdzie w przyszłym sezonie pojawi się Arkadiusz Reca . Pomimo tego, że w planach było odejście z Atalanty Bergamo, to okazuje się, że Polak zostanie w drużynie. Młody piłkarz podejmie duże wyzwanie i postawi wszystko na jedną kartę, a warto wiedzieć, że na jego losy w drużynie wpływ ma jeszcze jeden zawodnik.

Arkadiusz Reca najprawdopodobniej jeszcze w przyszłym sezonie grać będzie w Atalancie Bergamo. Jak donosi portal meczyki.pl polski piłkarz narazie nie będzie ani zmieniał klubu, ani nie zostanie wypożyczony. Jak się okazuje, będzie próbować swoich sił w Atalancie, która ma na swoim koncie rewalacyjny występ w Lidze Mistrzów.

Żona Grzegorza Krychowiaka szokuje. Przed tysiącami Polaków pokazała się bez stanika. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Żona Grzegorza Krychowiaka szokuje. Przed tysiącami Polaków pokazała się bez stanika. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pilne informacje z ostatniej chwili. Koronawirus w PZPN, dwie osoby są zakażone, znamy szczegóły
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Arkadiusz Reca zostanie w Bergamo

Przypomnijmy, w poprzednim sezonie Arkadiusz Reca został wypożyczony przez włoski SPAL. Pomimo tego, że klub zaliczył spadek do niższej ligi, to czas spędzony tam dla Recy był przełomowym. To właśnie tam po raz pierwszy grał regularnie, występując aż w 25 spotkaniach, które zaowocowały aż dwiema asystami. Gra Recy była na tyle dobra, że kluby za granicami zaczęły się nim interesować, mówiono było o możliwych trnsferach do klubów w Rosji, Turcji i Grecji. Obecnie nie ma żadnych infomacji o tym, by młody piłkarz wybierał się do innego klubu, a Reca przygotowuje się do nowego sezonu w Bergamo.

Los Arkadiusza Reca zależny od kolegi z zespołu?

Gdyby udało się sprzedać Robina Gosensa, wzrosłyby szansę na to, by Arkadiusz Reca grał jeszcze więcej. Niestety, jeżeli utalentowany 26-latek pozostanie w Atalancie Bergamo, oznaczać to będzie, że Reca pozostanie w roli rezerowego. Przyszłość Recy zależeć będzie więc od tej sprzedaży. Przypomnijmy, Robin Gosens był jednym z najlepszych bocznych obrońców w minionym sezonie, w 43 meczach aż 10 razy trafiał do bramki, a do tego zaliczył aż 8 asyst. W najbliższych trzech tygodniach, dopóki nie zamkną się okienka transferowe, sprawa będzie otwarta, a na szali znajdzie się przyszłość Recy w Bergamo.

Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Czytaj dalej

Arkadiusz Reca został ostatnio wyselekcjonowany przez Brzęczka do zagrania w reprezentacji. Niestety, kontuzja doprowadziła do tego, że nie pojawił się ostatecznie na boisku. Pod jego nieobecność swoją szansę na wejście do składu reprezentacji zaliczył Maciej Rybus. Z pewnością możliwość regularnego grania w Bergamo przyczyniłoby się do większych szans na bilet na Euro.

Źródło: Meczyki pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ruszyły kontrole z PIP, zapukać mogą i do ciebie. Najwyższa kara wynosi aż 30 tys. zł
  2. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  3. Już dzisiaj może dojść do prawdziwego hitu transferowego. Legia Warszawa sprowadza prawdziwą gwiazdę
  4. Gigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukany
  5. Była oficjalna oferta za Messiego. Wyciekły dokumenty, bajońskie sumy dla Argentyńczyka
  6. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News