Artur Szpilka
YouTube Polsat Sport
Autor Piotr Mika - 6 Października 2020

Artur Szpilka nie wytrzymał. Puściły mu nerwy i zaczął przeklinać przed tysiącami Polaków, był wściekły

Artur Szpilka to nie tylko popularny polski bokser, ale także wielki miłośnik zwierząt. 31-letni pięściarz postanowił zabrać głos w sprawie, która całkiem niedawno wstrząsnęła polskim Twitterem. Bokser z Wieliczki był tak wściekły, że zaczął przeklinać.

Artur Szpilka nie jest może najbardziej uwielbianym polskim sportowcem, ma jednak spore grono fanów. Wiele osób szanuje go za jego podejście do zwierząt, które polski pięściarz darzy szczególnym uczuciem. Sam jest właścicielem dwóch psów, więc gdy zobaczył na Twitterze zdjęcie skrzywdzonego psa, nie potrafił powstrzymać się przed ostrym komentarzem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Odbierzesz telefon, powiesz jedno konkretne słowo i będzie po Tobie. Oszuści nie mają litości
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Tragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówTragedia z samego rana. Nie żyje trener reprezentacji Polski, wychował pokolenia wielkich sportowcówCzytaj dalej

Artur Szpilka ostro o dręczycielach zwierząt

31-latek jest znany ze swojego zamiłowania do zwierząt, zwłaszcza psów. Sam posiada dwa czworonogi o nietypowych imionach "Cyc" oraz "Pumba", z którymi jest bardzo zżyty. Trudno dziwić się więc, że gdy Artur Szpilka zobaczył w internecie zdjęcie skrępowanego i przywiązanego do drzewa psa, to puściły mu nerwy.

O niezwykle przykrej sytuacji czworonoga poinformował dziennikarz Bartosz Piekarski, który opisał sytuację na Twitterze. - Ludzie pojechali na grzyby i znaleźli tak skrępowanego taśmą i przywiązanego linką do gałęzi psa. Na szczęście jeszcze żył, podobno tylko cichutko skomlał... Pomyślcie sobie co przeżywał, kiedy ludzie, którym ufał mu to robili. [...]- napisał Piekarski.

Na rekację polskiego boksera nie trzeba było czekać, w odpowiedzi na post Artur Szpilka napisał. - K***y je**ne. Co za szmaty tak robią... - napisał wzburzony pięściarz, dodając później również - Co musi czuć ten biedny zwierzak, który kochał nad życie swego oprawcę. Przysięgam, że nie powstrzymałby mnie nikt od wymierzenia takiej k****e kary - podsumował wypowiedź Artur Szpilka.

Nagły przełom ws. stanu zdrowia Jerzego Brzęczka. Rzecznik prasowy reprezentacji wydał pilny komunikatNagły przełom ws. stanu zdrowia Jerzego Brzęczka. Rzecznik prasowy reprezentacji wydał pilny komunikatCzytaj dalej

Szczęśliwe zakończenie przykrej historii

Bartosz Piekarski w swoim poście poinformował od razu, że na szczęście pies znajduje się już w dobrych rękach. Miejmy nadzieję, że uda się znaleźć i ukarać sprawców tego obrzydliwego czynu. Sam Artur Szpilka natomiast może spokojnie przygotowywać się do kolejnych walk, choć najbliższa najpewniej odbędzie się dopiero w 2021 roku, bowiem dopiero niedawno 31-letni bokser zakończył rehabilitację po urazie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Przerażający wypadek. Motocyklista z ogromną siłą uderzył w samochód osobowy
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News