Artur Szpilka
Jakub Kaminski/East News
Autor Bartosz Goluch - 14 Kwietnia 2020

Artur Szpilka domaga się rewanżu ze słynnym rywalem. Obiecuje "ciekawą walkę"

Artur Szpilka walczy o to, by jego kariera powróciła na właściwe tory. Pięściarz z Wieliczki zmienił kategorię wagową, by zapracować na pojedynek o pas mistrzowski. Okazuje się jednak, że chętnie wróciłby do wagi ciężkiej, by odbyć rewanż z jednym z byłych rywali.

Kontrowersyjne zwycięstwo z Serhijem Radczenką wywołało ogromny szum wokół "Szpili". Komentatorzy krytykowali jego formę i sposób boksowania. Na domiar złego okazało się, że podczas walki z Ukraińcem Szpilka doznał poważnej kontuzji, która zakończyła się operacją. Polski bokser snuje jednak plany powrotu na szczyt.

Gwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusemGwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Szalona Wielkanoc polskiej medalistki olimpijskiej. Zaczęła krzyczeć i odpalać petardy (WIDEO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa

Artur Szpilka wyzywa na pojedynek

Wszystko zaczęło się od wpisu dziennikarza i organizatora gal bokserskich Mateusza Borka. Popularny prezenter wspominał na Twitterze walkę Szpilki z Adamkiem z 2014 roku. Wówczas po jednogłośnej decyzji sędziów wygrał "Szpila". "Artur był w życiowej formie. Tomek, zmęczony życiem, w beznadziejnej. Stare czasy. Artur się wybił i zarobił. Tomek do prime już nie wrócił z racji wieku, ale zmienił sztab i dał ludziom w Polsce jeszcze trochę fajnych emocji i dobrego boksu" - pisze Borek.

Na wpis dziennikarza odpowiedział sam Szpilka, który wyszedł z propozycją rewanżu. "Może rewanż? Na jesień myślę, że ciekawa walka. Ja od tego czasu po kilku KO, a Tomek też stoczył kilka ciężkich pojedynków" - czytamy.

Córka Adama Małysza ujawniła rodzinny sekret. Gdy była mała, bez przerwy się bałaCórka Adama Małysza ujawniła rodzinny sekret. Gdy była mała, bez przerwy się bałaCzytaj dalej

Kolejka do Adamka się wydłuża

Tomasz Adamek ma już 43 lata i zapowiedział, że pokazowym pojedynkiem z Przemysławem Saletą zakończy karierę. Jest jednak wielu chętnych, którzy zamierzają "zawrócić" "Górala" ze sportowej emerytury. Jako pierwszy zgłosił się Marcin Najman, który zapewniał, że bez trudu rozprawiłby się z Adamkiem w MMA. Teraz Adamek otrzymał propozycję od Szpilki.

Wydaje się jedanak, że zawodnik z Żywca nie jest zainteresowany kolejnymi walkami. Obecnie zajmuje się bowiem głównie biznesem i rodziną. Niebawem ma również powstać książkowa oraz filmowa biografia Adamka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciech Cejrowski wzywa Polaków do buntu. Niewiarygodne słowa o wychodzeniu z domów
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Wojciech Szczęsny został upokorzony we Włoszech. Długo nie mógł uwierzyć w to, co się stało
  4. Real Madryt szykuje hity transferowe. "Królewscy" kuszą dwie wielkie gwiazdy
  5. Syn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życie
  6. Polski gigant dołącza do walki z epidemią. Uruchomił nową linię produkcyjną

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News