Artur Szpilka
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Kwietnia 2020

Fatalne informacje ws. Artura Szpilki. Jego dalsza kariera stanęła pod znakiem zapytania

Artur Szpilka przekazał fatalne wiadomości na temat swojego zdrowia. Bokser na początku miesiąca musiał poddać się operacji. Wstępne prognozy po zabiegu nie są optymistyczne i nie wiadomo kiedy ujrzymy popularnego zawodnika ponownie w ringu. 

Artur Szpilka dochodzi do siebie po przebytej niedawno operacji. “Szpila” przekazał swoim fanom informacje na temat stanu zdrowia i odniósł się do pomysłu rewanżowej walki z Tomaszem Adamkiem. Niestety wiadomości, jakie przekazał bokser, nie napawają optymizmem.

Fatalne wieści dla kibiców. Fatalne wieści dla kibiców. "W tym roku nie będzie już żadnych meczów"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywek
  2. Polska Agencja Atomistyki wydała komunikat na temat pożaru w Czarnobylu. Dotyczy on naszego kraju


Artur Szpilka odniósł poważną kontuzję. Przez długi czas nie wróci do ringu

Pochodzący z Wieliczki bokser po raz ostatni pojawił się w ringu 7 marca podczas gali w Łomży. Po kontrowersyjnym werdykcie sędziów pokonał na na punkty Ukraińca Siergieja Radczenkę. Popularny “Szpila” musiał w ostatnim czasie poddać się operacji kontuzjowanego barku, a jego fani z niecierpliwością czekali na doniesienia, jak długo będzie musiał odpoczywać od boksu ich ulubieniec.

Zawodnik nie ma dla kibiców dobrych wieści. W wywiadzie udzielonym 15 kwietnia dla portalu Sport.pl zdradził, że przerwa od uprawiania sportu potrwa znacznie dłużej, niż planował.

- Niestety mam niepokojące wieści. Dzisiaj [15.04] lekarz zdjął mi szwy z barku, a także miałem pierwszą rehabilitację po zabiegu. Choć w sumie trudno to nazwać pełną rehabilitacją, bo jedynie staraliśmy się sprawdzić zakres ruchu. Myślałem, że będę mógł wrócić do treningów za trzy-cztery miesiące. Tymczasem rehabilitanci mówią, że na pełną sprawność będę czekał co najmniej pół roku, a co dopiero do walki... - powiedział w rozmowie z dziennikarzem Antonim Partumem ze Sport.pl.

Piotr Żyła ogłosił, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataPiotr Żyła ogłosił, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna dataCzytaj dalej


Tomasz Adamek kolejnym rywalem Artura Szpilki?

Artur Szpilka został zapytany również o możliwość rewanżowego starcia z Tomaszem Adamkiem. Po raz pierwszy obaj zawodnicy stanęli naprzeciw siebie w 2014 roku. Wówczas na punkty wygrał “Szpila”.

- Irytują mnie teksty w stylu: "Adamek w 2014 był bez formy", "Adamek zlekceważył Szpilkę". No to niech pokaże teraz, jakby wyglądał w ringu w dobrej formie. Nasza ewentualna walka zależy tylko od niego, przecież to on przegrał poprzednie starcie. Od starcia z 2014 roku wiele się pozmieniało, obaj mamy za sobą kilka ciężkich wojen ringowych. Myślę, że teraz taka walka, pomimo naszych ostatnich problemów, znowu by elektryzowała kibiców, na zasadzie: cholera, kto by wygrał? - zakończył.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wicepremier: po weekendzie zniesienie części obostrzeń. Będzie gdzie spacerować
  2. Pilna konferencja premiera. Morawiecki powiedział prawdę o stanie polskiej gospodarki
  3. Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka
  4. Znany trener skoków narciarskich zaginął. Topnieje nadzieja na odnalezienie
  5. Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnych
  6. Popularna sieciówka wprowadza trzy rodzaje maseczek. Najtańsze kupisz po 4 zł za sztukę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News