Artur Szpilka: narzeczona sesja
instagram.com/kamiszkolandia
Autor Piotr Bernaciak - 29 Listopada 2020

Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało przed tysiącami Polaków. Gorąca sesja, tylko dla dorosłych (FOTO)

Artur Szpilka: narzeczona gwiazdora polskiego boksu regularnie udziela się na Instagramie. Stara się tam promować poprzez wpisy, które niejednokrotnie wywołują skandale. Nie inaczej jest w tym przypadku, bowiem kobieta rozpaliła tysiące internautów.

Artur Szpilka: narzeczona słynnego polskiego boksera znana jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Kobieta niejednokrotnie zyskuje rozgłos dzięki swoim kontrowersyjnym wpisom przedstawiającym sesje zdjęciowe lub tym dotyczącym jej opinii na temat pandemii.

Tym razem kobieta postanowiła pochwalić się efektami sesji zdjęciowej, którą przeprowadziła w ostatnim czasie. Jej nowy wpis spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony zachwyconych internautów, którzy regularnie śledzą jej profil.

Gwiazda Instagrama szykuje się do występu na gali Fame MMA, który zapowiedziała już jakiś czas temu. Niewykluczone, że dojdzie do niego już na najbliższej gali zyskującej popularność wśród Polaków federacji.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Tak wygląda dom piłkarza na Mazurach, jak prawdziwy pałac (FOTO)Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Tak wygląda dom piłkarza na Mazurach, jak prawdziwy pałac (FOTO)Czytaj dalej

Artur Szpilka: narzeczona znów wywołała sensację w sieci

Narzeczona Artura Szpilki zyskuje ogromną popularność w mediach społecznościowych. Kobieta nie zamierza poprzestawać na byciu partnerką słynnego sportowca i również kreuje swoją osobowość w sieci.

Regularnie zamieszcza na Instagramie odnośniki do swoich utworów, jednocześnie dzieląc się z fanami właściwie każdym elementem swojego życia. W poprzednich tygodniach wywołała skandal poprzez kontrowersyjną opinię na temat noszenia maseczek.

Tym razem jednak nie doczekaliśmy się takiej wypowiedzi. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami kulisami gorącej sesji, która doszła do skutku już jakiś czas temu. Efekty wzbudziły prawdziwą sensację wśród internautów.

- Jak można jeść pączki i wyglądać tak BOSKO! - pisze jedna z internautek pod wpisem narzeczonej Artura Szpilki.

Rajd policji na dom lekarza Maradony. Wszystko co wiedzieliśmy o jego śmierci mogło być nieprawdąRajd policji na dom lekarza Maradony. Wszystko co wiedzieliśmy o jego śmierci mogło być nieprawdąCzytaj dalej

Artur Szpilka: narzeczona znów dzieli się gorącą sesją

Na krótkim nagraniu widać kulisy sesji w samej bieliźnie. Narzeczona Artura Szpilki wielokrotnie zamieszczała tego typu wpisy i właściwie każdy spotykał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony fanów na Instagramie.

Obecnie profil Kamili Wybrańczyk śledzi niemalże 200 tysięcy osób i liczba ta konsekwentnie się powiększa. Pomimo kontrowersji udaje jej się zyskiwać popularność wśród wielu Polaków.

ZOBACZ ZDJĘCIE KAMILI WYBRAŃCZYK:

Artur Szpilka: narzeczona

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News