Bartosz Kapustka
instagram.com/bartoszkapustka
Autor Mateusz Wysokiński - 10 Kwietnia 2020

Pilne doniesienia w sprawie Bartosza Kapustki. Wyjaśniła się jego przyszłość, szczegóły wyszły na jaw

Bartosz Kapustka miał być jednym z najważniejszych graczy w reprezentacji Polski. Wydawało się, że transfer do Leicester City pomoże mu rozwinąć skrzydła, ale niestety, jego kariera ułożyła się zupełnie inaczej, niż możnaby było podejrzewać. Polak próbował swoich szans na wypożyczeniach i rezerwach Lisów, jednak nie pozwoliło mu to w powrocie do formy. Wiemy już, co stanie się z 14-krotnym reprezentantem kraju po skończeniu tego sezonu.

Bartosz Kapustka jeszcze tej zimy wierzył w to, że może znaleźć miejsce w składzie Leicester City, które walczyło o Ligę Mistrzów. Niestety, Polakowi ta sztuka się nie udała i cały 2020 rok spędził w rezerwach klubu. Sam Kapustka nie może zaliczyć przygody w Anglii do udanych i wyjawił, co zrobi ze swoją dalszą karierą. Taka deklaracja może zadziwić wielu kibiców, którzy pamiętają Polaka z rewelacyjnej gry na Euro 2016.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina
Zmarła światowa gwiazda sportu. Odszedł w bardzo młodym wieku, przyczyna jest bardzo przykraZmarła światowa gwiazda sportu. Odszedł w bardzo młodym wieku, przyczyna jest bardzo przykraCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Legia Warszawa już jutro rozegra mecz. Fantastyczna i jednocześnie zaskakująca wiadomość
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina

Bartosz Kapustka wyjawił kulisy swojej przyszłości. Wiemy, co zrobi Polak po sezonie

Wiele wskazuje na to, że Bartosz Kapustka po skończonym sezonie w barwach Leicester City rozwiąze kontrakt z angielskim klubem i stanie się wolnym zawodnikiem. Sam piłkarz będzie miał prawo znaleźć klub, w którym będzie mógł w końcu odbudować formę. Możliwe, że zawodnik wróci do Ekstraklasy, gdyż nie wyklucza takiej opcji.

- Możliwe, że w lecie rozwiąże swój kontrakt. To będzie na rękę nie tylko mnie, ale również klubowi. Wszyscy będą bowiem szukać oszczędności w tym trudnym okresie - twierdzi Polak.

Były reprezentant Polski nowym chłopakiem Edyty Górniak. Nie zgadniecie, o kogo chodziByły reprezentant Polski nowym chłopakiem Edyty Górniak. Nie zgadniecie, o kogo chodziCzytaj dalej

Kapustka potwierdza. Mógł zagrać w Polsce już zimą

Powrót do Polski piłkarza jest o tyle prawdopodobny, że już zimą dostawał oferty z polskiej Ekstraklasy. Najbliżej zakontraktowania piłkarza była Legia Warszawa, która złożyła konkretną propozycję. Stało się to jednak pod koniec okienka transferowego, przez co zawodnik nie zdążył ustalić szczegółów swojego transferu.

- Rzeczywiście miałem propozycje. Przede wszystkim chodziło o ewentualne wypożyczenie. Zgłosiła się też po mnie Legia. W tym przypadku zabrakło nam czasu, by dopiąć szczegóły tego ruchu - dodaje były gwiazdor Cracovii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Więźniowie zakopują trumny w masowych mogiłach. Onet: część planu na wypadek pandemii
  2. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  3. Oficjalnie: trener Zielińskiego zabrał głos ws. transferu. Nie pozostawił żadnych wątpliwości
  4. Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceni
  5. Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza Barcelony
  6. Niemcy też zdecydowały się wprowadzić obostrzenia na granicach. Wjazd tylko z dobrze uzasadnionego powodu

źródło: Transfery.info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News