Bartosz Kurek problem
Instagram - bartosz Kurek
Autor Piotr Bernaciak - 17 Stycznia 2020

Poważny problem Bartosza Kurka. Najlepszy polski siatkarz nie może już wytrzymać

Bartosz Kurek już od pewnego czasu zmaga się z poważnym problemem, który nie daje o sobie zapomnieć. Nie da się ukryć, że utrudnia mu on normalną grę. Siatkarz przez jakiś czas będzie mieć kłopoty.

Bartosz Kurek znów musi zmagać się z problemem, przez który tak bardzo cierpiał w przeszłości. Nie da się ukryć, że wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce należy do najlepszych na świecie, jeżeli nie trapią go najmniejsze kłopoty zdrowotne. Teraz jednak dowiadujemy się, że popularny siatkarz ponownie musi radzić sobie z cierpieniem, które wpływa na jego dyspozycję.

Kontuzja ma ogromny wpływ na każdego zawodowego sportowca. Wielu z nich nie decyduje się na grę, dopóki uraz nie zostanie ostatecznie zaleczony. Tak samo postąpić zamierza właśnie Bartosz Kurek. Nasz reprezentacyjny siatkarz znowu zmaga się z kontuzją, która uniemożliwiła mu grę w najważniejszych spotkaniach poprzedniego sezonu.

Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultatOgromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultatCzytaj dalej

Bartosz Kurek miał poważny problem

W poprzednim sezonie reprezentacyjnym Bartosz Kurek nie występował w barwach reprezentacji Polski z powodu urazu pleców. Okazało się, że kontuzja ta jest na tyle poważna, że będzie on musiał opuścić kolejne spotkania w lidze włoskiej w swoim klubie. Z pewnością nie jest to dla niego dobra wiadomość, jak również dla naszej drużyny narodowej, która przygotowuje się do IO.

Wszyscy mamy nadzieję, że na Igrzyskach Olimpijskich Bartosz Kurek będzie w swojej topowej formie i znów poniesie nas do zwycięstwa, podobnie jak w trakcie mistrzostw świata w 2018 roku. Póki co jednak należy skupić się na tym, by uraz został ostatecznie wyleczony, bowiem bez tego może być trudno o pojedyncze występy w barwach drużyny klubowej.

Bartosz Kurek wciąż jest filarem kadry

Vital Heynen nie ukrywa, że Bartosz Kurek wciąż jest dla niego ostoją reprezentacji. Wszyscy kibice mają nadzieję, że nasz zawodnik pojawi się w Tokio na IO w wielkiej formie i znów osiągniemy wielki sukces.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny pech Kamila Stocha. Pogrzebał swoje szanse na zwycięstwo, niewytłumaczalny rezultat
  2. Polacy udowodnili doskonałą formę w Titisee-Neustadt. Fantastyczny Dawid Kubacki, świetny Kamil Stoch
  3. Nie żyje Polak, który zapisał się w historii. Był prawdziwą legendą, mieszkańcy darzyli go wielkim szacunkiem
  4. Córka Agaty Mróz niedługo skończy 12 lat. To właśnie dla niej nasza siatkarka oddała swoje życie
  5. Ujawniono zarobki skoczków narciarskich. Kibice wściekli, absurdalna sytuacja
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News