Bartosz Zmarzlik
PAWEL SKRABA/AGENCJA SE/East News
Autor Aleksy Kiełbasa - 4 Listopada 2020

Bartosz Zmarzlik skradł show u Kuby Wojewódzkiego. Nie ma prawa jazdy, będzie ojcem i rozebrałby najpierw kobietę niż motocykl

Bartosz Zmarzlik był gościem Kuby Wojewódzkiego w jego programie emitowanym na głównym kanale stacji TVN. Bez trudny radzący sobie na torze dwukrotny mistrz świata, odnalazł się także jak ryba w wodzie w rozmowie z dziennikarzem znanym z ciętego języka. Nasz 25-letni mistrz niejednokrotnie potrafił przyćmić prowadzącego, a absolutnym hitem było wyznanie, że żużlowiec… nie ma prawa jazdy.

Bartosz Zmarzlik to dwukrotny indywidualny mistrz świat na żużlu. Nasz reprezentant oba tytuły zgarnął w ciągu ostatnich dwóch latach.

W ostatnim odcinku popularnego talk-show na kanale TVN, gościem Kuby Wojewódzkiego był właśnie szczeciński żużlowiec oraz restaurator Mateusz Gessler.

Zmarzlik znany jest z tego, że tryska energią i niezależnie od okoliczności jest w dobrym humorze. Nie inaczej było właśnie w trakcie programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie mistrz świata niejednokrotnie przyćmił znanego z ciętej riposty prowadzącego. Żużlowiec urzekł widownię tym, że cieszą go proste rzeczy, lubi robić pranie, ale absolutnym hitem było to, że Bartosz Zmarzlik… nie ma prawa jazdy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  2. Media obiegły niepokojące doniesienia nt. 500 plus. Minister postawił sprawę jasno
  3. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
Justyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietJustyna Kowalczyk nie wytrzymała. Mocno uderzyła w rządzących, poszło o Strajk KobietCzytaj dalej

Bartosz Zmarzlik gwiazdą w programie TVN-u

Już od samego początku można było przypuszczać, że czeka nas wielkie show, ponieważ Bartosz Zmarzlik wjechał do studia na swoi motocyklu. Kuba Wojewódzki zapowiedział gościa jako żużlowego Leo Messiego i Cristiano Ronaldo w jednym.

- Teraz najczęściej spotykam siebie na stacjach benzynowych - odpowiedział żużlowiec na porównaniu do sławnych piłkarzy i nawiązując prawdopodobnie do swojej współpracy z koncernem Orlen.

Ponadto 25-latek na wejściu podkreślił, że marzył o występie w programie „Króla TVN-u”.

- Bardzo się ucieszyłem z zaproszenia do programu. Od dziecka oglądałem twój program. Byłem ciekawy czy kanapa jest wygodna – wyznał Zmarzlik.

Dwukrotny mistrz świata mówi, że zawsze jego marzeniem było zabranie do domu motoru na którym zdobędzie tytuł. Jak powiedział, tak zrobił. Wojewódzki zapytał zatem, jak wyobraża sobie to jego żona, że w pokoju będzie „motor, motor, motor, meblościanka, motor, motor”? Zmarzlik miał na to znakomitą ripostę.

- No popatrz, u Ciebie też jest Kuba, Kuba, Kuba – wskazując na ściany z wizerunkiem prowadzącego, czym rozbawił publiczność niemal do łez.

- Ja to się cieszę, że nie ścigasz się na Dakarze, bo miałbyś w domu ciężarówki – odpowiedział Kuba Wojewódzki.

Bartosz Zmarzlik ponadto przyznał, że będzie ojcem, bowiem wraz z żoną Sandrą spodziewają się syna.

- Będzie chłopczyk i będzie zasuwał – zażartował żużlowiec.

Diego Maradona przeszedł pilną operację w środku nocy. Wiemy już, co mu się stałoDiego Maradona przeszedł pilną operację w środku nocy. Wiemy już, co mu się stałoCzytaj dalej

Ale hit! Bartosz Zmarzlik nie ma prawa jazdy

W pewnym momencie rozmowa zeszła także na temat plebiscytu Przeglądu Sportowego i zwycięstwa Bartosza Zmarzlika nad Robertem Lewandowskim.

- Jakie to uczucie pokonać Roberta Lewandowskiego? – zapytał Kuba Wojewódzki.

- Byłem trochę speszony. Dla mnie to była niesamowita zapłata od kibiców za ten sezon. Pokazało mi to, że to co robię spodobało się ludziom. Zwycięstwo z taką osobowością jak Robert Lewandowski było dla mnie niesamowitym wyróżnieniem. Na pewno zapamiętam to do końca życia. – wyznał Zmarzlik.

Dwukrotny mistrz świata pokazał swoją ludzką stronę i udowodnił, że sodówka nie uderzyła mu do głowy i nadal pozostaje prostym człowiekiem.

- Jadę na zawody przykładowo o godzinie 12. Rano pójdę się przebiec. Zjem śniadanko, zrobię pranko, zmywarkę i na zawody. Zajechałem nawet pralkę. Cieszę się z prostych rzeczy. Lubię też trawę kosić. Kupiłem traktorek i jeżdżę - mówił Zmarzlik.

Bez wątpienia największym hitem było to, że nasz mistrz… nie ma prawa jazdy na motocykle. Jak sam przyznał porusza się tylko samochodem, a na zrobienie „prawka” po prosu nie miał czasu.

- Wchodzisz do pokoju i leży dziewczyna i motor. Co byś chętniej rozebrał? – zapytał Kuba Wojewódzki.

- Dobre pytanie. Najpierw kobietę, bo przy motorze się ubrudzę odparł rozbrajająco 25-latek.

- Gdybym nie wiedział, że jesteś mistrzem świata, pomyślałbym, że ty jesteś z komedii - podsumował swojego rozmówcę Kuba Wojewódzki.

Źródło: Kuba Wojewódzki, TVN

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Warta Poznań bezlitosna dla Legii Warszawa. Wszystko przez wczorajszy mecz, "umowa została złamana"
  5. Michał Żewłakow potwierdził swój powrót. Tym razem II liga, będzie tam ze starym znajomym
  6. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News