Bayern Monachium
Bernd Feil/MIS/Pool via Peter Schatz/Imago Sport and News/East N
Autor Mateusz Dziubiński - 2 Października 2020

Nagły zwrot akcji ws. transferu Bayernu Monachium. Miał odejść, oblał testy medyczne

Bayern Monachium był bliski sfinalizowania atrakcyjnego transferu. Tym razem jednak to Bawarczycy byli stroną sprzedającą. Z klubu za wielkie pieniądze do Premier League miał przenieść się młody gwiazdor, jednak jak się okazało transakcja upadła na ostatniej prostej. Wszystko przez to, że zawodnik nie zaliczył obowiązkowych testów medycznych. 

Bayern Monachium stracił możliwość na zarobienie wielkich pieniędzy na sprzedaży swojej młodej gwiazdy. Zawodnik był już dogadany z nowym klubem, jednak na przeszkodzie w finalizacji transferu stanęły testy medyczne. Piłkarz zwyczajnie je oblał.

Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań milionom Polaków, przesadziła (FOTO)
  2. Już od dzisiaj zapłacisz więcej, kluczowa opłata idzie w górę. Masowe protesty nie pomogły
  3. Młody polski piłkarz zaginął bez śladu. Rodzina jest zrozpaczona, drużyna przekazała ważną informację


Bayern Monachium stracił szansę na wielkie pieniądze

Zaskakującą historię z udziałem młodego piłkarza Bayernu Monachium opisują europejskie media. Mickael Cuisance, o którym głośno było ostatnio za sprawą spięcia na treningu z Robertem Lewandowskim, miał przenieść się do Premier League. Pomocnik miał zamienić grę z jednym Polakiem, na występy z innym naszym rodakiem. Pozyskać Cuisance’a chciało Leeds United, w którym gra Mateusz Klich.

21-latek bardzo chciał przenieść się do Leeds, gdyż uznał, że będzie tam miał więcej szans do gry. Działacze Bayernu starali się przekonać zawodnika do pozostania, ale Cuisance był zdecydowany na odejście. Kluby początkowo miały problemy z dojściem do porozumienia, jednak ostatecznie ustaliły kwotę transferu na 20 milionów euro. Umowa Francuza z Leeds miała obowiązywać do 2025 roku, jednak ostatecznie nie zostanie podpisana.

Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje lokalna legenda piłki nożnej, przed laty było o nim bardzo głośnoPolacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje lokalna legenda piłki nożnej, przed laty było o nim bardzo głośnoCzytaj dalej


Transfer gwiazdora Bayernu do Leeds upadł

Jak podał Fabrizio Romano, transfer z udziałem Mickaela Cuisance’a nie dojdzie do skutku. Problemem w sfinalizowaniu transakcji nie okazały się nawet nieporozumienia między Bayernem Monachium a Leeds United, a zwyczajnie… sam Cuisance. 21-latek nie przeszedł obowiązkowych testów medycznych przed podpisaniem umowy.

Między innymi “L’Equipe” i “The Athletic” podały informację, że podczas badań okazało się, że Mickael Cuisance cierpi na uraz, który wyłączy go z gry na kilka tygodni. W związku z tym trener Leeds Marcelo Bielsa uznał, że rezygnuje z piłkarza Bayernu Monachium.

Źródło: "L'Equipe", Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Czeka nas niezwykle mroźna i śnieżna zima? Model matematyczny już przewidział dla nas przyszłość
  3. Piłkarz Legii Warszawa eksplodował po meczu. Na antenie padły wulgarne słowa, wszystko na oczach milionów Polaków
  4. Dariusz Mioduski doszczętnie skompromitowany po odpadnięciu z Azerami. Odejdzie z Legii Warszawa?
  5. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje lokalna legenda piłki nożnej, przed laty było o nim bardzo głośno
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News