Bayern Monachium kontuzja
kolbert-press/Christian Kolbert
Autor Piotr Bernaciak - 18 Maja 2020

Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu

Bayern Monachium przekazał kibicom informacje, których ci się obawiali. Niestety, okazuje się, że gwiazdor zespołu nie zagra już do końca sezonu. Wszystko zostało potwierdzone przez klubowych lekarzy. Takie wieści to bardzo zły znak dla pierwszej drużyny na kilka tygodni przed zakończeniem rozgrywek.

Bayern Monachium wciąż jest na dobrej drodze do tego, by zwyciężyć w Bundeslidze i wygrać mistrzostwo. Coraz lepszą formę prezentuje Borussia Dortmund, jednak mimo wszystko to wciąż Bawarczycy są liderami ligi niemieckiej. Sytuacja może się jednak odmienić w przypadku straty kluczowych zawodników. Jeden z nich nie zagra już w tym sezonie w barwach Bayernu.

Klubowi lekarze potwierdzili informację o poważnym urazie piłkarza, który zdecydowanie zaliczał się do najważniejszych piłkarzy w rotacji Hansiego Flicka. Być może nie był on zawodnikiem z pewnym miejscem w wyjściowej jedenastce, jednak gdy wchodził na boisko, to zazwyczaj dawał drużynie wiele jakości. Niestety może to być jednoznaczne z jego odejściem z drużyny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"Czytaj dalej

Bayern Monachium stracił ważnego zawodnika

Choć Philippe Coutinho na początku pobytu w Bayernie Monachium wyglądał świetnie, to w ostatnich miesiącach nie czarował tak bardzo na boisku, co sprawiało, że jego odejście stanie się coraz bardziej prawdopodobne. Brazylijczyk jest jedynie wypożyczony z Barcelony i klub potrzebował jasnego sygnału, że Coutinho świetnie odnajduje się w Niemczech. Bayern Monachium póki co nie dostał takiego sygnału, więc odejście piłkarza jest prawdopodobne.

Dziś klub przekazał, że choć Philippe Coutinho przeszedł operację kostki, to jego rehabilitacja wydłuża się, w konsekwencji czego nie zagra w tym sezonie w Bundeslidze. Oznacza to, że o ile Bayern Monachium nie zapłaci za niego 120 milionów euro, to Brazylijczyk wróci do Barcelony. Trudno w tym momencie spodziewać się, by było tam dla niego miejsce.

Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje piłkarski medalista olimpijski, wielka strataMedia przekazały tragiczne informacje. Nie żyje piłkarski medalista olimpijski, wielka strataCzytaj dalej

Bayern Monachium może pożegnać Brazylijczyka

Ostatecznie Philippe Coutinho nie będzie mógł uznać swojej przygody w Bayernie za w pełni udaną, jeżeli zakończy się ona właśnie teraz. Piłkarz nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań i nie ma argumentów, by walczyć o pozycję w składzie Barcelony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe epicentrum epidemii, 300 tysięcy zakażonych, liczba zmarłych przytłacza. WHO potwierdziło
  2. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół. "Rodzice poślą tylko 11 procent dzieci"
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Nie wyjedziesz już do pracy do Wielkiej Brytanii? Przegłosowano kontrowersyjne prawo, trzeba będzie spełniać szereg wytycznych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News