Bójka w Brzozowie
Ultras Podkarpacie TV/YouTube.com
Autor Aleksy Kiełbasa - 14 Października 2020

Uliczna bójka polskich kiboli w Brzozowie. Aż włos jeży się na głowie. Sceny tylko dla dorosłych (WIDEO)

W Brzozowie rozegrały się dramatyczne sceny. Na ulicach miasta doszło do bójki kiboli miejscowej Brzozovi Brzozów oraz Zamczyska Odkrzykoń, z którym mierzył się zespół gospodarzy. Sceny wyglądały naprawdę drastycznie. Dodatkowo osoby uczestniczące w zamieszkał tworzyły zagrożenie dla przejeżdżających samochodów.

Brzozovia Brzozów oraz Zamczysko Odkrzykoń występują na poziomie ligi okręgowej na podkarpaciu. W meczu lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 5:3. Jednak ostatni gwizdek nie oznaczał końca zmagań. Rywalizacja przeniosła się poza obręb stadionu, gdzie doszło do poważnej bójki między pseudokibicami obu drużyn.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Już od jutra kolejna duża grupa Polaków otrzyma wyższe emerytury. Trzeba spełnić tylko jeden prosty warunek
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
Adam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaAdam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaCzytaj dalej

Mecz przebiegał bez zakłóceń. Dopiero później doszło do bójki

Jak podaje esanok.pl, w trakcie spotkania nie dochodziło do żadnych niebezpiecznych incydentów. Co prawda policja interweniowała wobec kibiców przyjezdnych, lecz działania nie były związane z agresywnym zachowaniem sympatyków gości. Okazuje się, że chwilę po ostatnim gwizdku grupa pseudokibiców zawróciła w kierunku stadionu i wtedy doszło do potężnej bójki.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Bójka po meczu. Drastyczne sceny w Brzozowie. Kierowcy byli w niebezpieczeństwie

Do bójki doszło już poza stadionem. Niestety wszystko działo się tuż przy jezdni gdzie jeździły samochody, a niektóre osoby upadały na asfalt. Zatem osoby uczestniczące w bijatyce nie tylko zagrażały sobie, ale przede wszystkim również innym. Policja podjęła już działania w tej sprawie.

– Policja prowadzi czynności polegające na analizie zebranych materiałów i identyfikacji osób, które brały udział w zdarzeniu – mówi na łamach esanok.pl asp. sztab. Monika Dereń, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Zgodnie z artykułem 158 kodeksu karnego, według podpunktu pierwszego za udział w bójce, w której naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 § 1 lub w art. 157 § 1, grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli ktoś poniesie uszczerbek na zdrowiu zasądzone może zostać od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Z kolei jeśli ktoś spowoduje czyjąś śmierć, wtedy sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Źródło: esanok.pl

*Zdjęcie wyróżniające jest zrzutem ekranu z nagrania umieszczonego na kanale Ultras Podkarpacie TV w serwisie YouTube, które zostało zamieszone w artykule. Zdarzenia przedstawione na wideo są głównym tematem powyższego tekstu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści dla kierowców. Unia ma wobec nas nowe plany
  2. WHO skomentowało pandemię w Polsce. Niepokojące słowa ekspertów
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Świetna informacja dla starszych osób. Rząd już przekazał szczegółowe informacje

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News