Boks
instagram.com/tysonfury
Autor Mateusz Wysokiński - 4 Marca 2020

Świeżo upieczony mistrz świata kończy z boksem. Padła poważna deklaracja

Boks jest dyscypliną, która potrafi dostarczyć emocji kibicom na całym świecie. Wszystkie media żyły ostatnio walką między Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Zwycięzca tego starcia i świeżo upieczony mistrz świata - Fury powiedział, że jest już na końcu swojej sportowej drogi i zostały mu zaledwie dwie walki. Ta deklaracja poruszyła wszystkimi kibicami sportów walki na świecie.

Boks dawno nie widział takiego starcia jak między Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Starcie o pas mistrza świata było wyjątkowo brutalne i emocjonalne, ale ostatecznie to Fury wygrał zacięty bój. Mimo że po zdobyciu upragnionego pasa przed Brytyjczykiem otworzyło się wiele propozycji walk, to sam mówi, że zostały mu zaledwie dwa starcia w karierze. Nikt z kibiców sportów walki nie mógł się spodziewać aż tak mocnej deklaracji.

Kibice w całej Polsce wstrzymali oddech. Piłkarz stracił przytomność na meczu Ekstraklasy (WIDEO)Kibice w całej Polsce wstrzymali oddech. Piłkarz stracił przytomność na meczu Ekstraklasy (WIDEO)Czytaj dalej

Boks. Tyson Fury bliski końca kariery

Świeżo upieczony mistrz świata powiedział, że już nie musi sobie stawiać wielkich wyzwań i pokonał wszystkich najlepszych bokserów swoich czasów. "Król Cyganów" potwierdził, że dwunasty rok jego profesjonalnej kariery będzie najprawdopodobniej ostatnim, a sam przejdzie na zasłużoną emeryturę od sportu.

- Jestem niepokonany w 31 pojedynkach, a to już mój dwunasty rok kariery. Niczego nie muszę nikomu udowadniać. Byłem już przecież niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej, kiedy pokonałem Władimira Kliczkę. Nigdy nie straciłem tych pasów. Po prostu zajęło mi trochę czasu, aby rozwiązać swoje problemy osobiste, m.in. depresję. Dopóki ktoś jest niepokonany w ringu, to wciąż jest mistrzem. - mówi Fury.

To już oficjalne. Mecze piłkarskie w Polsce bez udziału kibiców. Wojewoda podjął ostateczną decyzjęTo już oficjalne. Mecze piłkarskie w Polsce bez udziału kibiców. Wojewoda podjął ostateczną decyzjęCzytaj dalej

Zostały zaledwie dwie walki

Tyson Fury zapowiedział, że chciałby skrzyżować rękawice jeszcze z dwoma pięściarzami. Jednym z nich będzie Tyson Fury, z którym "Król Cyganów" zmierzy się trzeci raz, a także Anthony Joshua. Po tych walkach Brytyjczyk zakończy karierę.

- Stoczę jeszcze dwie walki. Najpierw z Deontayem Wilderem, a następnie z Anthony Joshuą. Po tych starciach zakończę karierę - powiedział Fury.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykolejenie superszybkiego pociągu. 21 osób rannych, akcja helikoptera, porażające wiadomości z Europy
  2. Rodzina, fani i przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Tłumy na pogrzebie uwielbianego aktora
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News