Gervonta Davis
Twitter
Autor Bartosz Goluch - 5 Lutego 2020

Mistrz świata publicznie pobił swoją dziewczynę. Czekają go poważne kłopoty

Boks ponoć uczy opanowania i dyscypliny. Niestety nie wszystkich. Gervonta Davis na oczach setek osób uderzył i szarpał matkę swojego dziecka, co nie uszło uwadze mediów. Teraz pięściarz musi wypić piwo, które nawarzył.

Bokser reprezentujący barwy USA publicznie zaatakował swoją partnerkę podczas pokazowego meczu koszykówki. Najpierw udrzył ją w brzuch, a następnie szarpiąc za kurtkę wyprowadził z hali. Szerzej całą sytuację opiswaliśmy tu.

Krzysztof Piątek strzela po raz pierwszy w Niemczech. Zobacz trafienie Polaka (Wideo)Krzysztof Piątek strzela po raz pierwszy w Niemczech. Zobacz trafienie Polaka (Wideo)Czytaj dalej

Boks. Mistrz świata w tarapatach

Sprawą Gervonty Davisa zainteresowała się prokuratura. 25-letni mistrz świata kategorii lekkiej federacji WBA usłyszał zarzut stosowania przemocy domowej. Pięściarz został aresztowany. Davis dobrowolnie stawił się na posterunku policji.

To już czwarty rok z rzędu, w którym bokser trafia do aresztu. Wcześniejsze zatrzymania miały związek z podobnymi przestępstwami - Davis był oskarżony m.in. o pobicie i rozbój.

Boks. Co dalej z pasem Davisa?

Pas federacji WBO Davis wywalczył w starciu z Yuriorkisem Gamboą, pokonując go przez nokaut w 12. rundzie. Aresztowanie i ewentualny wyrok mogą zahamować doskonale rozwijającą się karierę Amerykanina. Dotychczas 25-latek stoczył 23 walki. We wszystkich był górą, aż 22-krotnie nokautując swoich rywali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar dostał najgłupszą kartkę w historii futbolu. Powód całkowicie niezrozumiały
  2. Niesamowity wyczyn Cristiano Ronaldo. Powtórzył legendarne osiągnięcie, co za zawodnik
  3. Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysoko
  4. Nowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklasków
  5. Michal Doleżal ogłosił skład Polaków na turniej w Willingen. Spora niespodzianka
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News