Boks Grzyb
Instagram/Laura Grzyb
Autor Łukasz Kowalski - 6 Listopada 2020

Piękna polska zawodniczka wylądowała na zmywaku? Media właśnie obiegła nagła wiadomość, wydarzył się przełom

Boks w Polsce może przeżyć w najbliższych dniach wielki szok. Jedna z najlepszych polskich zawodniczek opowiedziała, że musiała wylądować na zmywaku. Jeszcze niedawno pewnie wygrała w ringu swoją walkę. Przed Polką otworzyły się niezwykłe możliwości. Może być jedną z najlepszych na świecie. Na razie musi przezwyciężyć drobne przeciwności losu.

Boks w Polsce może przeżyć prawdziwy szok. Jedna z największych nadziei tego sportu, Laura Grzyb wylądowała na zmywaku. O wszystkim gwiazda poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Przy okazji wyjaśniła, dlaczego tak się stało.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
Nowa dziewczyna Piotra Żyły zaskakuje. Pokazała zdjęcie, po którym wybuchła burza, Justyna Żyła będzie miała co komentować (FOTO)Nowa dziewczyna Piotra Żyły zaskakuje. Pokazała zdjęcie, po którym wybuchła burza, Justyna Żyła będzie miała co komentować (FOTO)Czytaj dalej

Boks w Polsce może przeżyć szok

Kibice w Polsce jeszcze niedawno nie kojarzyli Laury Grzyb. Polska zawodniczka od początku swojej kariery była bardziej kojarzona ze względu na swoją nieprzeciętną urodę niż na umiejętności bokserskie. Jak opowiedziała w niedawnym wywiadzie, zrobi wszystko, by to zmienić.

- Dotyka mnie to, że opisują nas takimi słowami, ale zdaję sobie sprawę, że na ten moment boks kobiet w Polsce nie jest na tyle rozwinięty żeby można było nas promować samym sportem. Ja jednak często zaznaczam i często o tym mówię, że wierzę, że mam siłę i mogę to zmienić. Że to ja jestem tą zawodniczką, która otworzy wszystkim oczy i udowodni, że kobiety potrafią boksować - powiedziała Grzyb w rozmowie z TVP Sport.

O zawodnicze zaczęło się robić głośniej, odkąd trenowała z polską reprezentacją olimpijską. 25-latka treningi bokserskie rozpoczęła w 2008 roku. Jak sama przyznała, jej rodzice, szczególnie mama, nie byli zachwyceni z tego powodu.

- Na początku rodzice byli przeciwni, mama nie była przekonana do sportów walki. Po kryjomu chodziłam na treningi – najpierw na tenis stołowy, a potem od razu na boks. Mama jednak pewnego razu odkryła, że w torbie oprócz rakietki są także rękawice bokserskie. Musiałam z nią ponegocjować, ale się udało - wyznała.

Majątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemięMajątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemięCzytaj dalej

Zaskakujące wyznanie pięknej Polskiej bokserki

Piękna bokserka odnosi wielkie sukcesy w boksie. Swoją pierwszą walkę stoczyła w wieku 14 lat. Jej dobra postawa zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski. W 2014 roku została członkiem pierwszej kadry Biało-czerwonych.

W boksie zawodowym jest dopiero na początku swojej ścieżki. Ma na koncie dopiero cztery stoczone walki. Wszystkie wygrała, z tego trzy przed czasem. Pod koniec września stoczyła swoją ostatnią walkę. Grzyb podczas gali Tymex Boxing Night 13 w Częstochowie na punkty pokonała Monicę Gentili.

- Mierzę wysoko, potrzebowałam takiego boju. Znam Monikę z poprzednich walk z wymagającymi rywalkami i wiedziałam, że ciężko będzie ją trafić. Dobrze. Postawiła mi wysoko poprzeczkę - powiedziała Grzyb po walce.

Przed Polką otworzyła się szansa walki o mistrzostwo Europy. Polka nie ukrywa, że mierzy wysoko i dlatego musiała wprowadzić zmiany w swoim życiu. Przez nie Polka musiała na jakiś czas wylądować na zmywaku.

Nowym trenerem Grzyb został trener m.in.: Masternaka, Wacha, Sulęckiego czy Łaszczyka, Piotr Wilczewski. O wszystkim Polka poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. - Pora uciąć wszystkie plotki. Najbliższe tygodnie spędzę w DKB Dzierżoniów. Piotr Wilczewski postanowił nauczyć mnie boksu. Poza dyżurami na zmywanie naczyń jest fajnie. Chłopaki, dzięki za przyjęcie - napisała na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Netflix jak kanał telewizyjny? Serwis testuje przełomowy pomysł
  2. W ciągu 30 lat urodziła 14 synów. Właśnie jej rodzinę spotkała największa niespodzianka
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Doprowadził do wypadku, wyprzedzając na trzeciego. Ucierpiały trzy osoby, jedna nie żyje
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News