boks
instagram.com/arturszpilka
Autor Mateusz Wysokiński - 18 Kwietnia 2020

Artur Szpilka zmartwił kibiców. Opowiedział o stanie swojego zdrowia. "Mam niepokojące wieści"

Boks w Polsce cieszy się nieustającą popularnością. Artur Szpilka, który nie tak dawno znalazł się na ustach wszystkich kibiców w kraju udzielił mocnego wywiadu z serwisem sport.pl. W rozmowie z Antonim Partumem opowiedział o stanie swojego zdrowia. Tak przykrych wiadomości z ust boksera nie mogliśmy się spodziewać.

Boks w Polsce przeżywał ostatnimi czasy renesans popularności. Szczególnie głośno w kontekście dyscypliny zrobiło się przy okazji walki Artura Szpilki, która nie była pozbawiona kontrowersji. Bokser miał nawet skończyć karierę po starciu, ale zdecydował się na kontynuowanie przygody ze sportem. Niestety, najnowsze wiadomości na temat sportowca nie są optymistyczne. Jego stan zdrowia wymaga opieki lekarskiej, o czym opowiedział w rozmowie ze sport.pl.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz zdradził swój największy sekret. Te zdjęcia mówią wszystko, wielka niespodzianka (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda światowego sportu, przegrał walkę z wirusemSmutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje legenda światowego sportu, przegrał walkę z wirusemCzytaj dalej

Boks. Artur Szpilka komentuje stan swojego zdrowia

Bokser przyznał, że po ostatniej walce zaczął zmagać się z poważną kontuzją, która wymagała opieki lekarskiej. Sportowiec przeszedł 15 kwietnia pierwszy etap rehabilitacji. Lekarze są pewni, że jeszcze przez długi czas nie zobaczymy Szpilki w ringu.

- Niestety mam niepokojące wieści. (...) lekarz zdjął mi szwy z barku, a także miałem pierwszą rehabilitację po zabiegu. Choć w sumie trudno to nazwać pełną rehabilitacją, bo jedynie staraliśmy się sprawdzić zakres ruchu. Myślałem, że będę mógł wrócić do treningów za trzy-cztery miesiące. Tymczasem rehabilitanci mówią, że na pełną sprawność będę czekał co najmniej pół roku, a co dopiero do walki... - powiedział pięściarz w rozmowie ze sport.pl.

Polak wśród najgorszych piłkarzy w historii. Dziennikarze bezlitośni dla reprezentanta PolskiPolak wśród najgorszych piłkarzy w historii. Dziennikarze bezlitośni dla reprezentanta PolskiCzytaj dalej

Szpilka zapowiada ostatnią walkę w wadze ciężkiej

O ile ostatnio w mediach krążyła plotka mówiąca o tym, że Szpilka kończy karierę boksera, o tyle okazało się to tylko pomówieniami. Sportowiec przyznał jednak, że chce stoczyć jeszcze jedną walkę w swojej karierze, a jego przeciwnikiem miałby zostać Tomasz Adamek.

- Ale od razu zaznaczam, że to byłby jednorazowy powrót do wagi ciężkiej, bo docelowo chcę boksować w cruiserweight - powiedział bokser w rozmowie ze sport.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Xavi i Iniesta wrócą do Barcelony? Zadziwiające doniesienia hiszpańskich mediów
  4. Kibice na całym świecie w żałobie. Mistrz świata zginął, osierocił czwórkę dzieci
  5. Patogwiazdor Fame MMA został dziennikarzem. Sprowadził kontrowersyjnego gościa
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News